Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Egils Levits

Levits dodas valsts vizītē uz Izraēlu

Pirmdien un otrdien, 29.novembrī, Latvijas prezidents Egils Levits dosies valsts vizītē uz Izraēlu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Levits: Krievijas karš pret Ukrainu ir vēl viens trauksmes zvans, lai paātrinātu transformāciju uz atjaunojamo enerģiju

Pašreizējā enerģētikas krīze, ko izraisīja Krievijas karš pret Ukrainu, ir vēl viens trauksmes zvans, kas mudina paātrināt transformāciju uz atjaunojamo enerģiju, pirmdien, 7.novembrī, Apvienoto Nāciju organizācijas (ANO) Vispārējās Konvencijas par klimata pārmaiņām konferences 27.sesijā (COP27) sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Lai būtu iemesls Saeimu slavēt arī pēc četriem gadi

"Divas trešdaļas no jums ir ievēlēti pirmo reizi. Arī 13. Saeimā divas trešdaļas deputātu bija ievēlēti pirmo reizi. Deputātu vētīšana mums ir sava veida tradīcija. Tādēļ varam droši pieņemt, ka arī nākamajā, 15. Saeimā, divas trešdaļas būs jauni deputāti, kas nomainīs jūs," sakot runu 14. Saeimas pirmajā sēdē, prognozēja Valsts prezidents Egils Levits, izraisot zināmu kņadu sēžu zālē.

Levits: Jaunajam parlamentam jābūt reformu Saeimai

Krīžu pārvarēšanas laikam ir jābūt arī reformu laikam, tāpēc 14.Saeimai ir jābūt reformu Saeimai, otrdien pirmajā 14.Saeimas sēdē deputātiem sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide