Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +30 °C
Skaidrs
Otrdiena, 28. jūnijs
Kitija, Viesturs, Viestards

Kino Bize

Foto: Pirmizrādi piedzīvojusi dokumentāla satīra par Latvijas raganām

Iepriekšējā nogalē kinoteātrī Kino Bize norisinājās pirmizrāde pašmāju satīrai Ragana, kas ir režisora Jāzepa Podnieka pirmā pilnmetrāžas dokumentālā filma, kas iepazīstina ar vairākām Latvijā sastaptām raganām un to burvestībām. Nākamais seanss plānots svētdien, 5. jūnijā plkst. 18.00.

Eiropas dienā tiešsaistē būs skatāma Ukrainas filma Atlantīda

No 8. maija vakara īpašu kino piedāvājumu skatītājiem sarūpējuši programmas Radošā Eiropa Media Baltijas valstu biroji – ukraiņu režisora Valentīna Vasjanoviča Venēcijas kinofestivālā godalgoto spēlfilmu Atlantīda diennakts laikā varēs tiešsaistē noskatīties kinoteātra Kino Bize platformā Mājas kino

Pēcstundas ar kino

Kinoteātris Kino Bize nākamajā mācību gadā skolotājiem un skolēniem piedāvās neformālās kino izglītības programmu ar bezmaksas nodarbībām kino teorijā un praksē, kā arī ar digitālo mācību platformu radošai un jēgpilnai kino iekļaušanai mācību procesā.

Kino Bize Bērnu rītā tikšanās ar Džungļu patruļu

Pavasarīgā Bērnu rītā šo svētdien, 20. martā, plkst. 11.00 uz kinoteātra Kino Bize ekrāna atgriezīsies iemīļotās animācijas filmas Džungļu patruļa (2017) varoņi: pingvīntīģeris Moriss un viņa bīstamie pretinieki koala Igors un rokaspuiši paviāni. Pēc seansa bērnus sagaida tematiska radošā darbnīca.

Kino Bize īstenos jaunu kino izglītības programmu - Pēcstundas

Kinoteātra Kino Bize pārstāvji no 11. līdz 13. martam viesosies izglītības izstādē Skola 2022, lai plašākai publikai pirmoreiz prezentētu kino izglītības programmu Pēcstundas, kas tiks īstenota nākamajā mācību gadā, skolotājiem un jauniešiem piedāvājot neformālas bezmaksas nodarbības kino teorijā un praksē, kā arī digitālu mācību platformu radošai un jēgpilnai kino iekļaušanai mācību procesā.

Kino Bize būs skatāms dejas īsfilmu seanss

Kino Bize 1. martā plkst. 18.00 norisināsies Dejas īsfilmu 2022 seanss, kurā būs iespēja vērot īsus pagājušā gada nogalē tapušus kinematogrāfijas darbus, kuru ideju autori ir septiņi latviešu horeogrāfi - Anete Tambaka, Jānis Putniņš, Vilnis Bīriņš, Sintija Žīgure, Klāvs Liepiņš, Sandra Lapiņa un Aigars Larionovs.

Federiko Fellīni kino svinības filmā Fellinopole

No 11. februāra kinoteātrī Kino Bize būs skatāma Silvijas Džuljeti dokumentālā filma Fellinopole (2020), kas ir veltīta leģendārā itāļu režisora Federiko Fellīni (1920–1993) simtgadei un atklāj meistara radošā darba aizkulises, informēja kinoteātra pārstāve Agnese Lipska.

Aitas raugās tieši acīs, it kā zinātu ko vairāk. Kas ir ziemeļu noir?

3. februārī plkst. 18.30 pirms islandiešu režisora Valdimāra Jouhansona drāmas Jērs (2021) seansa kinoteātrī Kino Bize varēs dzirdēt Rīgas Starptautiskā kinofestivāla Riga IFF radošās direktores Sonoras Brokas ievadvārdus. Viņa sniegs ieskatu ziemeļu noir – žanrā, kam pieder arī šī filma

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide