Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Kultūras ministrija

Kultūras ministrija aicina izvirzīt pretendentus Izcilības balvai kultūrā

Kultūras ministrija (KM) līdz 21. oktobrim aicina pieteikt pretendentus Izcilības balvai kultūrā. Izcilības apbalvojumam var izvirzīt juridiskas personas, valsts un pašvaldības institūcijas un nevalstiskās organizācijas, kuru darbība ir saistīta ar kultūras procesu nodrošināšanu, kā arī KM nozaru konsultatīvās padomes.

KM izstrādās plānu kultūras mantojuma aizsardzībai un glābšanai krīzes situācijās

Lai izveidotu plānu kultūras mantojuma aizsardzībai un glābšanai krīzes situācijās atbilstoši Valsts civilās aizsardzības plānā dotajam uzdevumam, Kultūras ministrijā (KM) šodien, 22. martā, uz pirmo sēdi tiešsaistē sanāca tā izstrādes darba grupa, informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Izvēlēti pārstāvji darbam Latvijas Mūzikas akadēmijas un Mākslas akadēmijas padomēs

Noslēgušies Kultūras ministrijas (KM) organizētie konkursi uz Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) un Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) padomju locekļu amatiem. Abu augstskolu padomēm izraudzīti 2 piemērotākie pretendenti, kuru pilnvaru termiņš noteikts uz nākamajiem 4 gadiem. JVLMA padomē darbosies Helēna Demakova un Timurs Tomsons, savukārt LMA - Dita Rietuma un Zane Čulkstēna, informēja KM pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide