Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Valsts ceļi

Šorīt vislabākie braukšanas apstākļi Kurzemē

Šorīt vislabākie braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem ir Kurzemē, bet pārējā Latvijā tie daudzviet ir sniegoti, liecina VSIA Latvijas valsts ceļi (LVC) apkopotā informācija.

FOTO: Strenčos pārbūvē tiltu pār Gauju

Pie Strenčiem uz tilta pār Gauju turpinās būvdarbi (reģionālais autoceļš Smiltene–Strenči (P25) (28,34. km). Būvdarbu laikā satiksme nodrošināta pa saliekamo metāla konstrukciju tiltu, kurš tika uzbūvēts septembrī.

FOTO: Sāk būvēt Ķekavas apvedceļu

Atbilstoši plānotiem termiņiem decembrī ir sākušies valsts galvenā autoceļa A7 Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) posma (7.9–25. km) jeb Ķekavas apvedceļa būvniecības darbi, vēsta Latvijas Valsts ceļi.

Vietām Vidzemē apledojums apgrūtina braukšanu

Šorīt apledojuma un sniega dēļ vietām uz Siguldas šosejas (A2) un reģionālajiem autoceļiem Vidzemē ir apgrūtināta braukšana, aģentūru LETA informēja VSIA Latvijas Valsts ceļi.

Autovadītāju ievērībai: pēc mēneša visiem auto jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām

Atbilstoši normatīvajiem aktiem, tieši pēc mēneša visiem auto, kas atrodas uz ceļa, būs jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Jau novembrī var būt mainīgi laika apstākļi, kad naktīs gaisa temperatūra pazeminās zem nulles, kā rezultātā no rītiem ceļi var apledot. Tāpēc aicinām negaidīt pēdējo brīdi pirms decembra, un savlaicīgi veikt riepu maiņu, rūpējoties par savu un citu ceļu lietotāju drošību, informē Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide