Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Mareunrol's

Purvīša balvai nominēti Jānis Šneiders, Mareunrol's un Iveta Laure

Izvērtējot izstādes un mākslinieku darbus, kas bija apskatāmi laika posmā no 2023. gada 1. oktobra līdz 31. decembrim, neatkarīgo ekspertu darba grupa nākamajai Purvīša balvai, kura tiks pasniegta 2025. gada pavasarī, ir izvirzījusi Jāni Šneideru, Mareunrol's un Ivetu Lauri.

Mareunrol's. Paplašinātā realitāte kļuvusi par Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja visvairāk apmeklēto izstādi 2019. gadā

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ir noslēgusies izstāde Mareunrol’s. Paplašinātā realitāte, kas sniedza iespēju skatīt pasaulē pazīstamā latviešu modes zīmola Mareunrol’s tērpu kolekciju izlasi. Nepilnos divos mēnešos – no 10. oktobra līdz 8. decembrim – ekspozīcija piesaistīja 10134 interesentu uzmanību, kļūstot par DMDM visvairāk apmeklēto izstādi 2019. gadā, informēja muzeja pārstāvji.

Latvijas Mākslas akadēmijā notiks lekciju cikls Fashion Future

25. novembrī plkst. 19 Latvijas Mākslas akadēmijas Lielajā aulā LMA Modes mākslas katedra sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu (VKKF) un Dāņu institūtu organizē lekciju ciklu Fashion Future, aicinot pasaulē pazīstamus modes māksliniekus iezīmēt mākslas un modes sinerģiju nākotnē. Vieslektori – modes dizainers Henriks Vibskovs (Dānija) un Rolands Pēterkops no modes dizaineru apvienības Mareunrol's (Latvija).

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā tiks atklāta izstāde MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte

No 10. oktobra līdz 8. decembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja Lielajā zālē pirmo reizi būs skatāma vērienīga pazīstamā latviešu modes dizaineru dueta MAREUNROL’S (Mārīte Mastiņa-Pēterkopa un Rolands Pēterkops) izstāde MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte. Šī starpdisciplinārā projekta uzmanības centrā ir mode kā daudznozīmīga 21. gadsimta mākslas un dizaina forma, kas paplašina mūsu realitātes uztveres robežas, informēja muzeja pārstāve Natālija Sujunšalijeva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide