Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pludmale

Meksika slēdz pludmales

Meksikai cenšoties apturēt koronavīrusa izplatību, tiek slēgtas valsts pludmales, tostarp Akapulko, Ikstapā, Kankunā un Loskabosā, ceturtdien pavēstīja amatpersonas.

Uz nenoteiktu laiku slēgta filmas The Beach slavenā pludmale Taizemē

Taizemes pludmale, ko slavenu padarīja 2000.gadā uz ekrāniem iznākusī filma The Beach (Pludmale) ar Leonardo di Kaprio galvenajā lomā, tiks slēgta uz nenoteiktu laiku, lai palīdzētu tās ekosistēmai atkopties no tūristu bariem, trešdien paziņojušas amatpersonas.

Plastmasas iepakojumu jūra

Noslēdzot peldēšanas sezonu, jau sesto gadu kampaņa Mana jūra apkopo datus par piesārņotākajām un koptākajām valsts piekrastes zonām. Gan šogad, gan sešu gadu griezumā netīrāko pludmaļu topa augšgalā ierindojas Daugavgrīvas pludmale Rīgā, savukārt par koptāko atzīta Abragciema peldvieta Engures novadā, otrdien lasāms avīzē Diena.

Jūrmalā pludmale sagatavota atpūtnieku sezonai

Gatavojoties siltajiem vasaras mēnešiem, Jūrmalā labiekārtota 24 kilometrus garā pludmale, papildinot to ar nepieciešamo atpūtas aprīkojumu. Kūrortpilsētā pieejamas 12 oficiālās peldvietas – 11 jūras krastā un viena Lielupes krastā, vēsta Jūrmalas pašvaldība.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide