Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgas namu pārvaldnieks

Secina, ka novājināts, lai lēti izpārdotu

Par auditoru ieteikumu privatizēt Rīgas namu pārvaldnieku ar Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektoru Viktoru Valaini sarunājas Romāns Meļņiks.

Izsludināti konkursi uz RNP un Rīgas ūdens padomes locekļu amatiem

Rīgas dome izsludinājusi konkursus uz Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) un Rīgas ūdens padomes locekļu amatiem, aģentūru LETA informēja pilsētas izpilddirektores pārstāvis Guntis Kārkliņš. Plānots, ka katrā kapitālsabiedrības padomē darbosies trīs padomes locekļi. Kandidāti uz amatiem var pieteikties līdz 8.jūnijam.

Burovs mudina RNP audita materiālus nodot prokuratūrai

Bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (Gods kalpot Rīgai), kura vadības laikā dome tika atlaista, ir pārliecināts, ka pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) darbības audita materiāli ir jānodod prokuratūrai, aģentūrai LETA pavēstīja pats Burovs.

Nesagraut jau esošo sistēmu

Publiskotais auditorkompānijas Ernst & Young veiktais SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) darbības audita slēdziens, ka Rīgas domes līdzdalība RNP nav lietderīga un būtu jāizbeidz, uzjundīja plašu rezonansi, īpaši ņemot vērā daudzos skandālus, kas saistīti ar RNP darbību un šā uzņēmuma pārvaldību. Taču šobrīd ir visai pāragri prognozēt, vai RNP tiks pakāpeniski virzīts uz likvidāciju, nododot tā apsaimniekotos īpašumus privātajiem tirgus dalībniekiem, vai arī tiks lemts par RNP daļēju vai pilnīgu privatizāciju.

Auditori: RNP var būt nepietiekams pamatkapitāls turpmākās darbības nodrošināšanai

Pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) var būt nepietiekams pamatkapitāls tās turpmākās darbības nodrošināšanai, jo pašreizējais pašu kapitāla līmenis neatspoguļo faktisko situāciju un tas var strauji samazināties, atkarībā no papildu uzkrājumu veikšanas, secināts auditorkompānijas Ernst&Young veiktajā uzņēmuma darbības auditā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide