Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Roberts Balanas

Cēsīs LNSO un Roberts Balanas atskaņos koncertu elektriskajai vijolei

Piektdien, 8. martā, koncertzāles Cēsis desmitās jubilejas zīmē izskanēs programma, kurā klasika sastapsies ar laikmetīgo. Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) diriģenta Aināra Rubiķa vadībā un vijolnieks Roberts Balanas atskaņos Džona Adamsa koncertu elektriskajai vijolei The Dharma at Big Sur. Programmā iekļauta arī Volfganga Amadeja Mocarta 41. simfonija Jupiters, informēja koncerta rīkotāji.

Foto: Vijolnieks Roberts Balanas solokoncertā pulcē pilnu operas namu

Šī gada 5. decembrī ar pirmo solo koncertu Latvijā Homecoming (no angļu val. – Atgriešanās mājās) Latvijas Nacionālajā operā uzstājās starptautiski atzītais un virtuozais latviešu vijolnieks Roberts Balanas. Koncerts pulcēja pilnu skatītāju zāli, un pēc koncertprogrammas noslēguma nerimstošu aplausu pavadībā māksliniekam vairākkārt bija jāatgriežas uz skatuves.

Lidojums jaunības trauslajos spārnos. Mūziķi Balanas sāk rezidences koncertu programmu Cēsīs

Trīs Balanas kļūst par koncertzāles Cēsis rezidences māksliniekiem un pirmo koncertu šajā statusā sniegs tiešsaistē sestdien, 6. februārī, plkst. 18.00. Vijolniece Kristīne Balanas, čelliste Margarita Balanas un vijolnieks Roberts Balanas muzicēs kopā ar orķestri Sinfonietta Rīga un britu diriģentu Benu Palmeru gan solo, gan spēlējot trijatā.

Trīs Balanas kļūst par koncertzāles Cēsis rezidences māksliniekiem un tiešsaistes koncertā piedāvā savu pirmo programmu

Sestdien, 6. februārī, plkst. 18, tiešsaistē no koncertzāles Cēsis izskanēs koncerts ar trīs latviešu mūziķu piedalīšanos – savu rezidenci Cēsu koncertzālē atklās vijolniece Kristīne Balanas, čelliste Margarita Balanas un vijolnieks Roberts Balanas. Kopā ar orķestri Sinfonietta Rīga britu diriģenta Bena Palmera vadībā viņu talants atklāsies gan solo, gan spēlējot ansamblī visiem trim kopā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide