Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Terehova

Terehovā un Grebņevā samazinājušās rindas

Iebraukšanu Krievijā Terehovas robežkontroles punktā šovakar gaida ap 300 kravas automašīnu, savukārt Grebņevā kravas auto rindas vairs nav, liecina Valsts robežsardzes (VRS) apkopotā informācija. Rinda Terehovā salīdzinājumā ar 26.novembra rītu ir samazinājusies par 30 automašīnām. 

Uz robežas ar Krieviju jārēķinās ar rindām

Pēdējā mēneša laikā uz Latvijas-Krievijas robežas Terehovas robežkontroles punktā izveidojušās automašīnu rindas - savu kārtu izbraukšanai no Latvijas gaida 20 līdz 30 vieglās automašīnas un 20 līdz 50 kravas automašīnas, portālu Diena.lv informēja Valsts robežsardze.Automašīnu rindas pieaug rīta un vakara stundās, jo cilvēki plāno izbraukšanu vēsākā diennakts laikā, kā arī brīvdienās.

Uz Krievijas robežas izveidojušās garas kravas automašīnu rindas

Šorīt uz Latvijas-Krievijas robežas līdz ar neskaidrībām par turpmāko TIR karnešu regulējumu izveidojušās garas kravas automašīnu rindas, Terehovas robežkontroles punktā paredzamais gaidīšanas laiks ir pat 15 stundas, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) operatīvā informācija.

Terehovas robežpunktā 115 kravas automašīnu rinda

Robežkontroles punktā "Terehova" pie Krievijas robežas izveidojusies 115 kravas automašīnu rinda, un aptuvenais gaidīšanas laiks ir 7 stundas, liecina "Latvijas Valsts ceļu" sniegtā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide