Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Uzbekistāna

Telia maksās 965 miljonu dolāru naudassodu par koruptīvām darbībām

Zviedrijas telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Telia Company AB ir piekritis maksāt 965 miljonu dolāru naudassodu, lai ASV, Zviedrijā un Nīderlandē izbeigtu izmeklēšanas saistībā ar korupciju Uzbekistānā, ceturtdien paziņoja ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC).

Uzbekistānas režīms rāda cilvēcīgāku seju

Centrālāzijas valsts Uzbekistāna ir aizvadījusi pirmo gadu kopš prezidenta Islāma Karimova nāves. 27 gadus ar stingru roku valdījušais prezidents nomira pērn 2. septembrī. Viņa aiziešana mūžībā radīja lielu neskaidrību par Uzbekistānas nākotni. Izskanēja arī bažas, ka valstī varētu izcelties asiņainas cīņas par varu.

Augulis: Latvija ir pievilcīgs sadarbības partneris Uzbekistānas uzņēmējiem

Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) šodien tikās ar Uzbekistānas vēstnieku Latvijā Afzalu Artikovu un pārrunāja pašreizējo sadarbību un potenciālās sadarbības iespējas, ko paver Latvijas aktivitātes un 16+1 valstu sadarbības formāts, aģentūrai LETA pavēstīja Satiksmes ministrijā (SM).

Korāna un kompartijas vietā

Aizbraucot uz Uzbekistānu, var noskaidrot ne tikai to, kas ir Rubika Korāns un kā vietējo vistas ceļo uz Ameriku, bet arī sajust patiesu prieku par dzīvi, apskatīt padomju represētā avangarda mākslas kolekciju tuksnesī un galu galā samaksāt pat kukuli

Karimovu pagaidām aizstās Uzbekistānas premjers

Uzbekistānas parlaments ceturtdien prezidenta pienākumu pagaidu izpildītāja amatā iecēlis premjerministru Šavkatu Mirzijojevu.Iecelšana notikusi abu parlamenta palātu kopīgā sēdē.Uzbekistānas senāta priekšsēdētājs Nigmatilla Juldaševs, kuram atbilstoši konstitūcijai bija jāuzņemas prezidenta pienākumi un pilnvaras, no tā atteicies, paziņoja parlamenta informācijas dienests.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide