Laika ziņas
Šodien
Migla
Svētdiena, 14. augusts
Zelma, Zemgus, Virma

Žoržs Tikmers

Nepieciešama skaidra rīcība. Saruna ar LOK prezidentu Žoržu Tikmeru

Nemanot aizritējuši divi sarežģīti gadi, kopš Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadības groži ir Žorža Tikmera (65) rokās. Viņš uzsver: lai arī pandēmijas dēļ Latvijas vadošajai sporta organizācijai un tās komandai nav trūcis izaicinājumu, Ukrainā notiekošās karadarbības laikā ir svarīgi pieņemt skaidrus, nepārprotamus lēmumus un rīkoties.

Latvijas olimpiskajā kustībā – evolūcija, nevis revolūcija

Pagājušas pirmās simt dienas, kopš Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) ir jauna vadība. Par to, kādas pārmaiņas šajā organizācijā jau sākušās un vēl sagaidāmas, – Romāna Meļņika saruna ar LOK prezidentu Žoržu Tikmeru un ģenerālsekretāru Kārli Lejnieku.

Lielas pārmaiņas pēc vēlēšanām LOK netiek prognozētas

Šodien notiks Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālā asambleja, kurā tiks vēlēta jauna organizācijas vadība, tomēr, neskatoties uz to, ka daļa biedru nav apmierināta ar situāciju komitejā, jau pirms vēlēšanām paredzams, ka lielas pārmaiņas LOK, visticamāk, nav gaidāmas.

Pirmā Latvijas sportiste ieradusies Sočos

Kā pirmā no Latvijas sportistiem gaidāmo ziemas olimpisko spēļu mājvietā Sočos ieradusies distanču slēpotāja Inga Dauškāne, sociālajos tīklos internetā vēsta Latvijas olimpiskās delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers.

Par LOK ģenerālsekretāru ievēl Žoržu Tikmeru

Šodien par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru tika ievēlēts olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, kurš kopš 2004.gada bija LOK viceprezidents.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide