Lēmumprojektu neatbalstīja domes opozīcija.
Baraņņikam atļauts savienot Rīgas brīvostas valdes locekļa amatu ar Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētāja amatu, Rīgas domes Zvejniecības licencēšanas komisijas locekļa amatu, Rīgas domes Dzīvojamo telpu izīrēšanas komisijas priekšsēdētāja amatu un Rīgas plānošanas reģiona attīstības padomes locekļa amatu.
Tāpat Baraņņikam atļauts savienot Rīgas brīvostas valdes locekļa amatu ar pilnvarojuma - pārstāvēt Rīgas pilsētas pašvaldību biedrības "Latvijas Pašvaldību savienība" kongresā un domē - izpildi.
Kā informēja domes Personāla nodaļas vadītāja Rita Logina, domes juristi, izvērtējot interešu konflikta varbūtību, Baraņņikam darbojoties visos šajos amatos, šādus riskus nekonstatēja.
Rīgas domes opozīcija izteica neizpratni, kādēļ šis jautājums tiek lemts tikai tagad, kad Baraņņiks jau vairākus mēnešus darbojas minētajos amatos - bez domes atļaujas par amatu savienošanu, kas faktiski nozīmējot normatīvu pārkāpumu.
Kā norādīts lēmumprojektā, atbilstoši likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" vispārīgajam regulējumam amatpersona pati ir atbildīga par interešu konflikta nepieļaušanu un valsts amatpersonas ētikas normu ievērošanu, tāpēc, neraugoties uz kompetentās institūcijas - Rīgas domes - doto atļauju savienot amatus, Baraņņikam ir pienākums jebkurā brīdī izvērtēt interešu konflikta iespējamību un rīcības atbilstību amatpersonas ētikas normām, ja, pildot kādu no minētajiem amatiem, pastāv iespēja, ka viņš var nonākt interešu konflikta situācijā.
Gala lēmums šajā jautājumā vēl jāpieņem Rīgas domei.