Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tramps: Ukrainai nav izvēles nenoslēgt mieru ar Krieviju

Ukrainai nebūs citas izvēles, kā vien noslēgt miera līgumu ar Krieviju, Baltā nama Ovālajā kabinetā paziņoja ASV prezidents Donalds Tramps.

"Es domāju, ka notiks tā: Ukraina vēlēsies noslēgt vienošanos, jo, manuprāt, viņiem nav citas izvēles," Trampa teikto citēja laikraksts "The New York Times".

Viņš piebilda, ka Krievija arī būs spiesta noslēgt šo vienošanos.

"Es arī domāju, ka Krievija vēlas noslēgt vienošanos, jo zināmā citā veidā - citā veidā, ko tikai es zinu - viņiem nav izvēles," apgalvoja Tramps.

Tramps arī sacīja, ka ASV sarunu delegācijas "pēdējo pāris dienu laikā ir panākušas lielu progresu ar Ukrainu un lielu progresu ar Krieviju".

ASV prezidents sacīja, ka vēl nezina, vai pats dosies uz Saūda Arābiju uz sarunām ar Krievijas diktatoru Vladimiru Putinu un Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski.

Iepriekš mediji ziņoja, ka sarunas starp ASV un Ukrainu notiks Saūda Arābijas galvaspilsētā 11.martā.

Kā sacīja ASV prezidenta īpašais pārstāvis Stīvs Vitkofs, tikšanās laikā puses centīsies vienoties par miera līguma ietvaru un sākotnējo uguns pārtraukšanu.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits