Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

BK Ventspils basketbolisti sesto reizi sezonā pārspēj Liepājas lauvas

Latvijas Basketbola līgas līdervienību savstarpējā cīņā BK Ventspils otrdien savā laukumā ar 69:62 (29:39) pārspēja Liepājas lauvas, nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā vietā. Ventspilnieki uzvarējuši visas sešas abu komandu savstarpējās spēles LBL un BBL turnīros šajā sezonā.Jau pašā spēles sākumā liepājnieki pārņēma vadību un neļāva mājiniekiem ne reizi izvirzīties priekšā.

Ilgu laiku viesu pārsvars turējās 2 – 4 punktu robežās, taču sekmīgi aizvadīta otrās ceturtdaļas izskaņā ļāva viņiem atpūtā doties ar desmit punktu pārsvaru (vienubrīd bija arī plus 12).Izšķirošā spēlē izrādījās trešā ceturtdaļa. Otrā puslaika pirmajās piecās minūtēs BK Ventspils basketbolisti atspēlēja gandrīz visu deficītu (42:43), bet drīz pēc tam arī izvirzījās vadībā (53:48).Ceturtās ceturtdaļas sākumā ventiņi pārsvaru palielināja vēl par dažiem punktiem un turpinājumā saglabāja aptuveni septiņu punktu pārsvaru – mazākā starpība bija četri.Laukuma saimnieku rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Sauļus Kuzminsks. Liepājas lauvu labā 16 punktus guva bijušais BK Ventspils spēlētājs Sandis Buškevics.Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 17-3, Liepājas lauvas 16-8, BK Valmiera 14-8, Barons/O!Karte 15-9, VEF Juniors 12-9, BK Zemgale 7-13, BA Turība 5-18, LU 3-21.