Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

BK Ventspils BBL līdergrupas komandu spēlē pārspēj Tartu Rock

Principiālā spēlē par otro vietu Baltijas Basketbola līgas turnīra tabulā BK Ventspils komanda sestdien savā laukumā sīvā cīņā ar 81:77 (42:36) pārspēja Tartu Rock basketbolistus.Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē laukuma saimnieki, galvenokārt pateicoties leģionāru Andersona un Efedžuku rezultativitātei, pamanījās iekrāt 19:10 pārsvaru.

Taču otrajā ceturtdaļā divarpus minūšu laikā palika “sausā”, un Tartu basketbolisti ne tikai likvidēja visu deficītu, bet arī izvirzījās vadībā (29:27). Līdz lielajam pārtraukumam ventspilniekiem tomēr izdevās atspēlēties un atjaunot sešu punktu pārsvaru.Trešās ceturtdaļas lielāko daļu minimālu vadību saglabāja BK Ventspils, taču beigās Rock komanda panāca plus pieci (60:55). Līdz ceturtā perioda vidum nelielu pārsvaru nosargāja Tartu basketbolisti, taču tad izšķirošo 10:0 izrāvienu veica mājinieki (75:69).Cita BBL sestdienas spēlē Ernests Kalve guva 18 punktus un palīdzēja Ķēdaiņu Nevežis komandai pārliecinoši pieveikt Norčēpingas Dolphins 93:72 (47:41).Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 13-3, BK Ventspils 13-4, Nevežis 12-5, Tartu Rock 12-6, Rūdupis 11-7, Šiauliai 10-8, Kalev/Cramo 9-8, Perlas 8-10, Dolphins 7-10, Liepājas lauvas 5-11, TTU/Kalev 4-15, BK Valmiera 1-18.