Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

BK Ventspils smaga sagrāve Bambergā

Latvijas čempionvienība BK Ventspils otrdien piedzīvoja kārtējo smago zaudējumu Eiropas kausa izcīņas spēlēs. Šoreiz ventspilnieki Bambergā (Vācija) ar 51:100 kapitulēja vietējiem Brose Baskets spēlētājiem.

To, kurš diktēs notiekumus spēlē un būs reālākais pretendents uz uzvaru, tika noskaidrots jau spēles pirmajā ceturtdaļā. Laukuma saimnieki Brose Baskets spēlētāji jau pirmajā periodā panāca 22 (!) punktu pārsvaru - 33:11, bet līdz pārtraukuma ventspilnieki bija jau 30 punktu attālumā no sāncenšiem - 22:52.

Pēc pārtraukuma mājinieki spēlēja brīvāk, taču ventspilniekiem joprojām nekas spožs neizdevās un tika piedzīvots vēl viens smags zaudējums.

Tikai Dairim Bertānam izdevās gūt vismaz desmit punktus. Viņš spēli noslēdza ar 21 punkta guvumu. Artūrs Bērziņš guva deviņus punktus, bet Ernests Kalve - septiņus.

Līdzšinējās piecās spēlēs Eiropas kausa turnīrā ventspilnieki piedzīvojuši vienīgi zaudējumus, turklāt tikai vienā spēlē zaudēts ar mazāk nekā 20 punktu starpību.

Ventspils komandai vēl atlikusi viena spēle: 12. janvārī savā laukumā jātiekas pret Čehijas klubu CEZ Nymburk, kam pirmajā cīņā viesos zaudēja ar 57:79.