Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

BK Ventspils Tallinā pieveic Šķēles pārstāvēto Kalev/Cramo komandu

BK Ventspils Baltijas Basketbola līgas sestdienas spēlē viesos ar 77:72 (45:31) grūtā cīņā pārspēja Armanda Šķēles pārstāvēto Tallinas klubu Kalev/Cramo. Ventspilniekiem šis bija 12.panākums līdzšinējās 16 spēlēs.

Pirmajā puslaikā cīņā aizritēja mainīgām sekmēm, tomēr viesu sekmīgāka spēle aizsardzībā nodrošināja viņiem diezgan solīdu pārsvaru. Kalev/Cramo basketbolisti sāka ar 8:2 spurtu, taču dažas minūtes vēlāk vadībā jau bija ventspilnieki (11:10, tad 18:12), bet otrās ceturtdaļas beigās viņu pārsvars jau sasniedza 15 punktus (39:24).

Arī otrā puslaika sākums veiksmīgāks bija laukuma saimniekiem, un pēc Bankevica personiskās un tehniskās piezīmes viņi ar četriem precīziem soda metieniem trešās ceturtdaļas vidū starpību sadeldēja līdz 49:47, bet pāris minūtes vēlāk pēc Šķēles precīzā trīspunktnieka izvirzījās vadībā 57:54.

Mazrezultatīvajā un saspringtajā ceturtajā ceturtdaļā izšķirošie izrādījās Vairoga un Bērziņa realizētie tālmetieni, kas ventiņiem divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām ļāva panākt 72:64 pārsvaru.

Ventspilnieku rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Artūrs Bērziņš. Šķēle mājinieku labā guva 11 punktus.

Jau ziņots, ka divas dienas iepriekš BK Ventspils 82:64 pārspēja otru Tallinas komandu TTU/Kalev.

Situācija BBL turnīrā: VEF Rīga 13-2, BK Ventspils 12-4, Tartu Rock 11-5, Nevežis 9-5, Kalev/Cramo 9-6, Rūdupis 10-6, Šiauliai 9-7, Dolphins 6-9, Perlas 6-10, Liepājas lauvas 5-10, TTU/Kalev 4-14, BK Valmiera 1-17.