Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Gūstot 26 punktus pēc kārtas, BK Ventspils pieveic Liepājas lauvas BBL pirmajā spēlē

Baltijas Basketbola līgas elites grupas sezonas atklāšanas spēlē divu Latvijas klubu savstarpējā cīņā BK Ventspils savā laukumā ar 85:59 (44:35) pārliecinoši pieveica Liepājas lauvas.Pirmā puslaika lielākajā daļā cīņa aizritēja punkts punktā, un vēl trīs minūtes līdz pārtraukumam vadībā bija liepājnieki - 33:31.

Taču puslaika galotni ievērojami labākā aizvadīja mājinieki un, Laurim Blauam gūstot astoņus punktus pēc kārtas, atpūtā viņi devās ar deviņu punktu pārsvaru.Labi iesākto BK Ventspils basketbolisti turpināja otrā puslaika sākumā. Vēl 18 (!) punktu pēc kārtas, un jau trešās ceturtdaļas vidū mača liktenis būtībā bija izšķirts (62:35). Viesi pirmos punktus pēc pārtraukuma guva tikai sestajā minūtē.Laukuma saimnieku labā Blaus iemeta 14 un Jānis Strēlnieks 13 punktus. Liepājnieku rindās ar 12 punktiem atzīmējās Martins Andrukaitis.BBL elites grupas pamatturnīrā 11 komandas sacenšas divos apļos, noskaidrojot piecus izslēgšanas turnīra dalībniekus. Latviju tajā pārstāvēs BK Ventspils un Liepājas lauvas. Trīs komandas – Kauņas Žalgiris, Viļņas Lietuvos rytas un VEF Rīga – Baltijas līgai pievienosies tikai izslēgšanas spēlēs.