Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

Krūmiņš: Apmierināts ar debiju? Vairāk gan ar uzvaru

SK Cēsis galvenais treneris Varis Krūmiņš otrdien debitēja ar uzvaru jaunajā amatā, aizvedot komandu līdz uzvarai Latvijas čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē pār TTT Rīga (66:63). Sērijā rezultāts kļuva 2-2, izšķirošā spēle notiks piektdien Rīgā."Vai esmu apmierināts ar debiju? Vairāk esmu apmierināts ar uzvaru.

Jāapzinās, ka mans uzdevums šoreiz bija noskaņot komandu un novadīt spēli. Šādās spēlēs izšķir atsevišķas epizodes, kas bija mums veiksmīgas. Bija arī pēdējo sekunžu sodi, kas varēja "norakt" spēli," sarunā ar Dienu teica Krūmiņš.**- Vai neradās problēmas ar komandas noskaņošanu?**Pirms spēles visi runāja, uztraucās, taču man nebija tādas sajūtas, ka kādai kaut kas traucētu. Zvirgzdiņš teica - Mena un Eglīte traumu dēļ nevar spēlēt. Ja jau spēlētājas ir izgājušas laukumā, tad viņām ir jāspēlē par visiem 100 procentiem. **- Kāpēc pirmajā puslaikā tik grūti gāja cīņā par atlēkušajām bumbām pie sava groza?**Zināmā mērā uzvarējām tāpēc, ka otrajā puslaikā to vairāk nepieļāvām. Pirmajā puslaikā cīņa pie sava groza bija katastrofa, bet otrajā viņām vairs nebija tik daudz iespēju uzbrukt atkārtoti. Tādēļ arī mums sāka veidoties citādāki uzbrukumi. **- Kā jūs vērtētu pēdējo sekunžu notikumus?**Manā karjerā bijušas daudzas šādas spēles. Jāsaka, ka treneris ar katru šādu soda metienu iegūst vienu jaunu sirmu matu (smejas). Jāņem vērā, ka šīm spēlētājām bija liels spēles laiks, turklāt bija milzīga atbildība un spiediens no tribīnēm. Ko varu par to teikt? Spēlētājām ir jāiemācās šādās situācijās maksimāli koncentrēties.**- Vai piektdienas spēlē būs vieglāk?**- Viennozīmīgi grūtāk. Piektā spēle tomēr ir izšķirošā spēle. Taču turpināsim gatavoties. **TTT Rīga galvenais treneris Aigars Nerips: **"Nevarējām realizēt metienus. Un vajadzēja spēlēt aktīvāk. Spēlētājas gribēja mest tikai no tālienes. Daudz izsaka arī tas, ka izpildījām tikai 13 soda metienus. Ja spēletajas brīvas, viņām ir profesionāli jāizdara savs uzdevums, nevis pa roku galam, kā tas bija šoreiz. Vairāk nekā iepriekš balstījām spēli uz pašmāju spēlētājām. Bija citādākas norādes. Par pēdējām sekundēm runājot, pēdējos trīs uzbrukumos neizpildījām neko no tā, par ko runājām minūtes pārtraukumā... Cēsinieces nepārsteidza, spēlēja savu ierasto spēli."