Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Latvijas basketbolistes uzvarējušas arī pēdējā pārbaudes spēlē

Latvijas basketbolistes pirmdien Liepājā uzvarēja arī pēdējā pārbaudes spēlē pirms Eiropas meistarsacīkšu finālturnīra, ar rezultātu 84:67 pieveicot Turcijas valstsvienību.

Kamēr Latvijas izlase spēlēja ar pamatpiecinieku (Jēkabsone-Žogota, Jansone, Baško, Tamane, Eglīte), tikmēr bija laba spēle aizsardzībā, bet uzbrukumā komandas līderes ar individuālu meistarību panāca nelielu pārsvaru. Rezultāts samērā precīzi atbilst tam, kas notika laukumā. Tomēr Latvijas izlasei aizsardzība atkal ir labāka par uzbrukumu. Ir atsevišķas epizodes, kurās izspēlē bumbu līdz groza apakšai Tamanei, taču šādas epizodes varēja būt biežāk. Uzbrukums pārāk nestabils.

Trešās ceturtdaļas beigās tika panākts 18 punktu pārsvars, kas bija visas komandas nopelns ar labo spēli uzbrukumā un aizsardzībā. Taču tad aizsardzībā tika ļauts pretiniecēm izpildīt vairākus tālmetienus, kuri izrādījās precīzi, kas tādējādi samazināja mājinieču pārsvaru līdz 69:63. Pēdējās spēles minūtēs tika nospēlēts ļoti aukstasinīgi uzbrukumā, īpaši izcēlās Tamane un Krūmberga, un beigās iznāca itin pārliecinoša uzvara.

Pirmajās divās pārbaudes spēlēs latvietes ar 74:68 un 78:52 pārspēja Lietuvu, tad sekoja panākumi pār Izraēlu (73:50 un 85:55), bet pēc tam tika uzveikta arī Ukraina (79:62).

Eiropas čempionāta finālturnīrs no 7. līdz 20.jūnijam notiks Liepājā, Valmierā un Rīgā.

x x x

Pārbaudes spēle

Latvija 84:67 Turcija

Latvija: Tamane 21 + 10 AB, Jansone 17, Jēkabsone-Žogota 14 + 6 RP, Krūmberga 12, Baško 9, Tāre 7, Eglīte 4.

Turcija: Neulina 20, Gaglara 14, Horosana 11, Vardali 10, S.Ivegina 5, Anaza 4, Gokče 2, N.Ivegina 1.

Miris bijušais Marokas izlases futbolists Barada

Bijušais Marokas vīriešu futbola izlases spēlētājs Abdelazizs Barada miris 35 gadu vecumā, ceturtdien pavēstīja viņa karjeras laikā pārstāvēti Francijas klubi Marseļas "Olympique...