Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Liepājas lauvām sāpīga neveiksme cīņā par otro vietu LBL

Kluba Liepājas lauvas basketbolisti piedzīvojuši sāpīgu neveiksmi cīņā par otro vietu Latvijas Basketbola līgas turnīra tabulā un automātisko ceļazīmi uz pusfinālu. Liepājnieki svētdien viesos ar 84:92 (28:39) piekāpās BK Zemgale vienībai un tabulā noslīdēja uz trešo vietu, palaižot priekšā Barons/O!Karte komandu.

Jelgavnieki turnīru beigs sestajā vietā un izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar trešās vietas ieguvējiem.Pirmā puslaika vidū laukuma saimnieki piecu minūšu laikā no 16:16 panāca 28:16 un aptuveni desmit punktu pārsvaru saglabāja līdz pat trešās ceturtdaļas beigām, kad starpība saruka līdz 63:58. Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām liepājnieki beidzot arī panāca izlīdzinājumu (67:67).Neizšķirts (77:77) bija vēl nepilnas četras minūtes līdz beigām. Taču tad gandrīz triju minūšu laikā Liepājas lauvas spēja gūt tikai vienu punktu un ļāva BK Jelgava spēlētājiem iegūt izšķirošo pārsvaru.Principiālajā augstskolu komandu duelī Latvijas Universitātes basketbolisti ar 55:73 (29:33) zaudēja biznesa augstskolai Turība. Abas komandas, kuras šosezon savstarpējās cīņās guva pa diviem panākumiem, jau bija zaudējušas izredzes iekļūt LBL izslēgšanas turnīrā. LU komandai šī turklāt bija pēdējā spēle sezonā, un ar četrām uzvarām 28 mačos viņi ierindojās turnīra tabulas pēdējā astotajā vietā. Savukārt BA Turība pēc šī panākuma nodrošināja septīto vietu.

Latvijas Basketbola līga

LU – BA Turība 55:73 (15:22, 29:33, 37:57)
Peiners 9, Dušelis 8, Darģis 8 – Antrops 14, Ošiņš 13, Mednis 12
BK Zemgale – Liepājas lauvas 92:84 (18:16, 39:28, 65:60)
E.Krūmiņš 22, K.Krūmiņš 21, Mētra 19 – Kosuškins 19, Mejeris 14, Buškevics 13
Situācija LBL turnīrā: BK Ventspils 19-4, Barons/O!Karte 16-9, Liepājas lauvas 17-10, VEF Rīga 15-9, BK Valmiera 16-10, BK Zemgale 9-15, BA Turība 6-21, LU 4-24.

Veršakovs: Esam gatavi revanšēties

Latvijas čempionvienība handbolā Dobeles Tenax EHF Eiropas kausa otrajā kārtā ir gatava revanšēties par pērn piedzīvoto zaudējumu, Latvijas Handbola federācijai (LHF) norādīja Tenax galvenais tren...