Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Liepājas lauvas otrreiz pārspēj Barons/O!Karte basketbolistus

Basketbola klubs Liepājas lauvas izcīnījis otro uzvaru LBL čempionāta finālsērijā par trešo vietu. Piektdien viesos liepājnieki ar 81:71 (43:38) uzvarēja Barons/O!Karte komandu. Sēriju līdz trim uzvarām viņi var pabeigt otrdien, kad Liepājā notiks trešā spēle.Pēc ne visai veiksmīga sākuma liepājnieki dažu minūšu laikā septiņu punktu deficītu (7:14) pārvērta septiņu punktu pārsvarā (23:16).

Laukuma saimnieki viņu ofensīvu tomēr piebremzēja un līdz pārtraukumam tālāk aizbēgt neļāva.Trešajā ceturtdaļā Liepājas lauvas vienubrīd starpību palielināja līdz 15 punktu atzīmei (61:46). Četras minūtes līdz pamatlaika beigām viņu pārsvars saruka līdz 73:69, tomēr spēt ko vairāk līdzšinējiem titula īpašniekiem nebija pa spēkam.Svētdien notiks trešā spēle finālsērijā BK Ventspils – VEF Rīga.

LBL čempionāts, par 3.vietu

Otrā spēle
Barons/O!Karte – Liepājas Lauvas 71:81 (16:21, 38:43, 54:64). Sērijā 0:2

Čavars 19, Viljamss 15, Bankevics 13 – Koldvels 23, Mičels 15, Kravčenko 13

Veršakovs: Esam gatavi revanšēties

Latvijas čempionvienība handbolā Dobeles Tenax EHF Eiropas kausa otrajā kārtā ir gatava revanšēties par pērn piedzīvoto zaudējumu, Latvijas Handbola federācijai (LHF) norādīja Tenax galvenais tren...