Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

papildināta - BK Ventspils pārliecinoši uzvar FIBA Izaicinājuma kausa otrā posma pirmajā spēlē

Basketbola klubs Ventspils veiksmīgi sācis FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma turnīru. K grupas pirmās kārtas spēle ventspilnieki savā laukumā ar 100:65 (50:41) pieveica Lisabonas Benfica komandu no Portugāles. Pirmās ceturtdaļas vidū viesu komandai izdevās īsa ofensīva, pēc kuras viņu pārsvars sasniedza 18:9.

Divi precīzi tālmetieni puslaika vidū BK Ventspils ievadīja pakaļdzīšanos, taču tikai 13.minūtē mājiniekiem kopīgām pūlēm beidzot izdevās atjaunot līdzsvaru (34:34) un pēc tam arī strauji sasniegt 10 punktu pārsvaru (46:36).Precīzi un rezultatīvi ventiņi turpināja darboties arī pēc pārtraukuma. 27.minūtē starpība pirmo reizi pārsniedza 20 punktu atzīmi (67:46), bet ceturtās ceturtdaļas sākumā BK Ventspils praktiski izgaisināja šaubas par cīņas uzvarētājiem (76:49). 12 sekundes līdz beigām mača rezultatīvākais spēlētājs Ingus Bankevics guva simto punktu.Otrā K grupas pirmās kārtas spēlē franču klubs Dinkerkas Gravelines ar 75:65 uzvarēja Norčēpingas Dolphins basketbolistus.(_papildināta pēdējā rindkopa_)