Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Ventspils neveiksmju sērija BBL turpinās ar zaudējumu Lietuvā

Piekto zaudējumu desmit spēlēs Baltijas Basketbola līgā piedzīvojusi BK Ventspils, kas izbraukumā Lietuvā ar 56:65 piekāpās Roberta Štelmahera trenētajai _Pieno zvaigzdes _vienībai.

Spēles rezultātu ar precīzu divu punktu metienu atklāja Ventspils saspēles vadītājs Džamars Jangs. Turpmākās desmit minūtes gan aktīvāk darbojās laukuma saimnieki un pēc pirmajām desmit nospēlētām minūtēm rezultāts labvēlīgs laukuma saimniekiem - 15:9. Arī otro spēles ceturksni ventspilnieki nespēja sataustīt spēles ritmu, ko lieliski izmantoja R.Štelmahera vadītie puiši, iekrājot jau 12 punktu pārsvaru 23:11. Līdz puslaika beigām Ventspils spēja samazināt starpību vien par vienu punktu un pārtraukumā devās iedzinējos ar 23:34.

Pēc pārtraukuma Trevons Hjūzs ar precīzu trīs punktu metienu mājiniekiem panāca jau 37:23. Ventspilnieki gan samērā īsā laikā spēja pievilkt līdz sešu punktu deficītam (35:41). Tas gan labvēlīgu rezultātu nespēja dot un pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja 50:41 par labu Pieno zvaigzdes. Pēdējā ceturksnī Ventspils pūliņi glābt spēles iznākumu neizdevās un nācās piedzīvot piekto zaudējumu BBL ar 56:65.

Ventspilniekiem rezultatīvākie spēlētāji ar 13 punktiem bija Sems Vilards, kuram arī 11 atlēkušās bumbas, un Džamars Jangs. Pieno zvaigzdes panākumu ar 16 punktiem sekmēja Trevons Hjūzs.

Ventspils BBL turnīra tabulā šobrīd atrodas piektajā pozīcijā, bet Pieno zvaigzdes pakāpusies uz ceturto vietu.