Ceturtdiena, 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte

Andrijanovs un Ardava uzvar starptautiskajās MTB sacensībās Jūrmalā

Reinis Andrijanovs un Lelde Ardava izcīnījuši uzvaras svētdien Jūrmalā noritējušajās starptautiskajās kalnu divriteņu (MTB) sacensības, kas bija iekļautas Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) XCM starptautiskā kalendāra 2.klasē. 90 km distancē vīriešu konkurencē Alpha Baltic/unitymarathons.

com komandas pārstāvis Reinis Andrijanovs finišēja pēc divām stundām, 22 minūtēm un 27,55 sekundēm. Otro vietu ieguva pārstāvis Jānis Rezins (ZZK), kurš līderim zaudēja tikai sekundes desmit simtdaļas. Trešajā vietā vēl viens Alpha Baltic/unitymarathons.com komandas pārstāvis igaunis Erki Putseps, kurš dienu iepriekš izcīnīja uzvaru Baltic Chain Tour via Baltica 2011 daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā.Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Rietumu Delfin komandas braucēja Lelde Ardava (2.35:49,85). Otro un trešo vietu ieguva igaunietes Grēte Treiere (2.36:48,65) un Gēte Steinburga (2.46:38,10).40 km vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Raivis Zīmelis un Madara Fūrmane.Panadol MTB maratonā velosporta entuziasti varēja startēt trīs distancēs – sporta klasē (90 km), tautas klasē (40 km) un Maxima Favorit bērnu braucienā. Kopumā sacensībās piedalījās vairāki tūkstoši dalībnieki.

Veršakovs: Esam gatavi revanšēties

Latvijas čempionvienība handbolā Dobeles Tenax EHF Eiropas kausa otrajā kārtā ir gatava revanšēties par pērn piedzīvoto zaudējumu, Latvijas Handbola federācijai (LHF) norādīja Tenax galvenais tren...