Pirmdiena, 7. oktobris
Daumants, Druvvaldis

Vasermanim divas sudraba godalgas Eiropas kausa finālā šaušanā

Latvijas sportists Emīls Vasermanis šajā nedēļas nogalē Šveicē Eiropas kausa finālā šaušanā izcīnīja sudraba medaļas šaušanā ar lielkalibra sporta pistoli un ātršaušanā ar mazkalibra pistoli, informē Latvijas Šaušanas federācija.

Sestdien lēnajā šaušanā pa mērķi ar melno apli latvietim bija labākais rezultāts - 294 punkti. Savukārt ātršaušanā pa īslaicīgi redzamu mērķi viņam bija 288 punkti, kas summā deva 582 punktus un sudraba medaļu.

Ernests Erbs šajā pat vingrinājumā izcīnīja piekto vietu, lēnajā šaušanā trāpot 283 punktus. Šaušanu pa īslaicīgi redzamu mērķi viņš uzsāka ar trim 50 punktu sērijām, kāpjot pa rezultātu tabulu uz augšu un iegūstot piekto vietu.

Savukārt svētdien ātršaušanā ar mazkalibra pistoli Vasermanis, sašaujot 568 punktus, izcīnīja otro vietu. Rihards Zorge ar 564 punktiem bija septītais, bet Erbs astotajā vietā ar 562 punktu rezultātu.

Jaukto pāru sacensībā Anita Krieķe pārī ar Erbu izcīnīja otro vietu šaušanā ar mazkalibra pistoli.

Eiropas kausa finālā Šveicē sacentās 20 labākie sportisti, ņemot vērā sezonas laikā Eiropas kausa izcīņas posmos sasniegtos rezultātus.