Napoli piedzīvo pirmo zaudējumu A sērijā šosezon

Pirmo zaudējumu šīs sezonas Itālijas A sērijas futbola čempionātā svētdien piedzīvoja Napoli vienība, kas viesos ar 2:3 (1:2) piekāpās Milānas Inter komandai.

Neapoles vienība līdz šim bija cīnūjusies bez zaudējumiem 12 mačos tiekot pie desmit uzvarām un diviem neizšķirtiem.

Svētdienas spēlē pēc poļu pussarga Pjotra Žiļinska precīzā sitiena 17.minūtē "Napoli" izvirzījās vadībā, tomēr pirmā puslaika turpinājumā divus vārtus guva mājinieki - precīzi raidījumi padevās turkam Hakanam Čalhanoglu un horvātam Ivanam Perišičam.

Otrā puslaika 16.minūtē argentīniešu uzbrucējs Lautaro Martiness panāca jau 3:1 "Inter" labā, bet pēdējos vārtus mačā guva "Napoli" beļģu uzbrucējs Drīss Mertens.

A sērijas kopvērtējumā "Napoli" ar 13 spēlēs izcīnītiem 32 punktiem spēja saglabāt līderpozīcijas, jo neveiksmi aizvadītajā kārtā piedzīvoja arī sīvākā konkurente "AC Milan", kas sestdien viesos ar 3:4 (0:2) atzina "Fiorentina" pārākumu. "AC Milan" kontā arī ir 32 punkti, bet "Inter" ar 28 punktiem ieņem trešo vietu.