Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Cauņa atgriežas CSKA sākumsastāvā un gūst vārtus Krievijas čempionāta spēlē

Sākumsastāvā Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta komandas Maskavas CSKA rindās svētdien atkal atgriezās Latvijas pussargs Aleksandrs Cauņa, turklāt arī izcēlās ar vārtu guvumu. Aizvadītajā mačā Maskavas CSKA komanda ar 3:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Permas Amkar vienību, bet Cauņa jau kompensācijas laikā pielika punktu mačam.

Rezultātu 25.minūtē atklāja zviedrs Rasmuss Elms, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, pēc tam 73.minūtē precīzs bija Nigērijas uzbrucējs Ahmeds Musa, bet Cauņa jau kompensācijas laika trešajā laikā uzstādīja gala rezultātu, kad viņš realizēja skaistu Musas piespēli.

Iepriekšējās divās spēles Cauņa bija uzsācis no rezervistu soliņa, bet šoreiz pamatsastāvā viņš nomainīja serbu pussargu Zoranu Tošiču. Latvijas futbolists tika nomainīts uzreiz pēc saviem gūtajiem vārtiem, kad viņa vietā laukumā izgāja Seku Olisē.

Līdz ar to CSKA komanda izcīnīja 12.uzvaru pēdējās 13 Krievijas čempionāta spēlēs, bet Cauņa šosezon premjerlīgas mačos guvis trīs vārtus. Ar 39 punktiem 16 spēlēs CSKA futbolisti Krievijas čempionāta kopvērtējumā saglabāja pirmo vietu.

Kā ziņots, augustā CSKA ļoti neveiksmīgi nospēlēja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra play-off kārtas atbildes mačā ar Zviedrijas komandu Stokholmas AIK, zaudējot vārtus kompensācijas laikā un neiekļūstot grupu turnīrā.

Cauņa pagājušā gada vasarā noslēdza līgumu ar CSKA komandu uz pieciem gadiem.