Rīgā +16 °C
Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Čempionu līgas 1/4 finālā iekļūst AC Milan un Benfica

Itālijas futbola klubs AC Milan un Portugāles vienība Lisabonas Benfica otrdien iekļuva Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

Vietu astoņu labāko komandu skaitā AC Milan ieguva neskatoties uz otrdien Londonā pret Arsenal piedzīvoto zaudējumu ar 0:3. Pirmajā spēlē Masimiliano Alegri trenētā Milānas komanda savā laukumā uzvarēja ar 4:0, tāpēc divu spēļu summā guva panākumu.

Arsenal jau līdz pirmā puslaika beigām, kad vārtus guva Lorāns Košelnijs, Tomašs Rosickis un Robins van Persijs ar 11 metru soda sitienu, divu spēļu summā esošo atstarpi spēja samazināt līdz minimumam, tomēr otrajā puslaikā gūt ceturtos vārtus londonieši nespēja. AC Milan trīs vārtus vienā Čempionu līgas spēle nebija ielaiduši kopš 2004. gada.

Savukārt Benfica savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Sanktpēterburgas Zenit no Krievijas, bet divu spēļu summā svinēja uzvaru ar 4:3. Čempionu līgas ceturtdaļfinālā Benfica iekļuva pirmo reizi kopš 2006. gada. Rezultātu pirmā puslaika kompensācijas laikā atklāja urugvajietis Maksi Pereira, bet otros vārtus mājinieki guva otrā puslaika kompensācijas laika trešajā minūtē, kad precīzi sita Nelsons Oliveira.

Londonas Arsenal (Anglija) - AC Milan (Itālija) 3:0 (3:0)

Vārtus guva: Lorāns Koscelnijs (7.), Tomašs Rosickis (26.), Robins van Persijs (43. no 11m)

Divu spēļu summā ar 4:3 uzvar AC Milan

Lisabonas Benfica (Portugāle) - Sanktpēterburgas Zenit (Krievija) 2:0 (1:0)

Vārtus guva: Maksi Pereira (45.+1), Nelsons Oliveira (90.+3)

Divu spēļu summā ar 4:3 uzvar Benfica