Piektdiena, 5. jūlijs
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

CSKA Čempionu līgā izrauj neizšķirtu pret Real

Otrdien Maskavā par nelielu pārsteigumu parūpējās vietējie CSKA futbolisti, kompensācijas laikā izraujot neizšķirtu pret vareno Madrides Real Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē – 1:1. Atbildes spēle notiks 14.martā Madridē.

Pirmie vārtus guva viesi no Madrides, 28.minūtē pēc Fabio Kontreau centrējuma 1:0 panāca Krištianu Ronaldu. Spēle kopumā bija diezgan līdzīga, lai gan Real otrajā puslaikā varēja rezultātu dubultot. Mājiniekiem neizšķirtu izdevās panākt vien kompensācijas laika 3.minūtē, kad zviedru pussargs Pontuss Vernblūms pēc Alekseja Berezucka piespēles savā pirmajā oficiālajā spēlē CSKA rindās guva vārtus – 1:1.

Latvijas izlases futbolists Aleksandrs Cauņa, kurš pārstāv CSKA, turpina rehabilitāciju pēc pēdas kaula lūzuma, tomēr pastāv iespēja, ka viņš varētu spēlēt 14.marta atbildes mačā Madridē.