Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Divu Milānas klubu cīņā Inter futbolisti svin uzvaru UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā mačā

Divu Milānas klubu cīņā Inter futbolisti trešdien izbraukuma spēlē pieveica AC Milan UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā mačā. Inter bija pārāka ar 2:0 (2:0).

"Inter" divu vārtu pārsvaru panāca triju minūšu laikā, 11.minūtē izvirzoties vadībā ar 2:0.

Astotajā minūtē pēc Hakana Kalhanoglu izpildītā stūra sitiena bumba nonāca pie Edina Džeko, kurš no tuvas distances raidīja bumbu vārtu labajā augšējā stūrī.

Trīs minūtes vēlāk Federiko Dimarko soda laukumā ar piespēli atrada Henrihu Mhitarjanu, kurš trieca bumbu vārtos garām Maikam Meņjo.

16.minūtē rezultāts varēja kļūt 3:0, taču Kalhanoglu ar sitienu ārpus soda laukuma trāpīja pa vārtu labo stabu, bet Mhitarjana sitiens sanāca vājš, Meņjo tverot bumbu.

32.minūtē video atkārtojums liecināja, ka uz mājinieku vārtiem netiks piešķirts 11 metru soda sitiens.

Otrajā puslaikā vārtu gūšanas momentu bija maz, un tie netika izmantoti. Vistuvāk vārtu guvumam puslaika sākumā bija Džeko, kura sitienu atvairīja Meņjo, un "AC Milan" spēlētājs Sandro Tonāli, kurš trāpīja pa vārtu staba ārējo pusi.

Atbildes spēle notiks otrdien, uzvarētājai divu maču summā iekļūstot finālā.

Jau ziņots, ka otrā pusfinālā otrdien cīņa starp Madrides "Real" un Mančestras "City" beidzās neizšķirti 1:1.

Atbildes spēle nākamtrešdien notiks Mančestrā.

Šosezon fināls plānots 10.jūnijā Stambulā, Turcijā.

Iepriekšējās sezonas finālā Parīzē Madrides "Real" ar 1:0 pārspēja "Liverpool".

RFS futbolisti spraigā derbijā pārspēj Riga komandu

Pašreizējā Latvijas čempione RFS sestdien Tonybet futbola virslīgas pirmā apļa pēdējās, devītās kārtas mačā viesos ar rezultātu 2:1 (1:0) uzveica vicečempioni Riga un pēc uzvaras pār tiešo konkuren...