Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Futbola virslīgas līderu duelī Skonto cīnās bezvārtu neizšķirti ar Daugavpils Daugava komandu

Latvijas virslīgas futbola čempionāta 31.kārtas centrālajā spēlē svētdien kopvērtējuma līderi Daugavpils Daugava izbraukumā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Skonto komandu.
Kaut abām komandām bija vairākas labas iespējas gūt vārtus, mačs noslēdzās bez precīziem sitieniem.

Jāizceļ, ka Skonto futbolisti vārtus nav guvuši jau 353 minūtes. Savukārt Daugavpils klubs pēc šīs spēles spēra vēl vienu soli pretī šīs sezonas virslīgas čempionāta zelta medaļām.

Citā spēlē Metta/LU komanda izbraukumā izrāva svarīgu neizšķirtu 1:1 (0:0) pret Jelgavas futbolistiem, nopelnot vērtīgu punktu cīņā par vietas saglabāšanu spēcīgāko komandu vidū arī nākamajā sezonā.

Mača rezultātu 70.minūtē atklāja mājinieki, kad precīzi sita Oļegs Malašenoks, bet neizšķirtu burtiski spēles pēdējās sekundēs izrāva Māris Savinovs.

Vēl divās šīs kārtas spēlēs šodien Jūrmalas futbolisti savu skatītāju priekšā cīnās pret Rīgas Daugavu, bet pagājušās sezonas čempionvienība Ventspils uzņem Gulbenes komandu.

Pirmais šīs kārtas mačs notika sestdien, kurā Liepājas metalurgs izbraukumā ar 3:0 (1:0) uzvarēja JPFS/FK Spartaks komandu.

Kopvērtējumā šobrīd pirmajā vietā joprojām atrodas Daugavpils Daugava, kas tikusi pie 67 punktiem. Liepājas metalurga un Skonto komandas iekrājušas pa 61 punktam, bet šīm vienībām ar 58 punktiem 29 cīņās seko Ventspils.

Piektajā vietā ar 40 punktiem ir JPFS/FK Spartaks, Jūrmalas kontā 33 punkti, bet septītā ar 28 punktiem ir Jelgava. Par trim punktiem mazāk ir Metta/LU komandai, kurai divus punktu zaudē Gulbene. Savukārt Rīgas Daugava iekrājusi 22 punktus un atrodas pēdējā, desmitajā, pozīcijā.