Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Kurzemes derbijā Liepājā bezvārtu neizšķirts, līderi no Daugavpils palielina atrāvienu

Latvijas virslīgas futbola čempionāta centrālajā 12.kārtas spēlē svētdien Kurzemes derbijā Liepājas metalurgs savā laukumā cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar pagājušās sezonas čempionvienību Ventspils.

Kaut abām komandām bija pāris iespējas gūt vārtus, neviens no vārtsargiem tā arī netika pārspēts un mačs noslēdzās bez precīziem sitieniem. Ventspils futbolisti nespēja uzvarēt liepājniekus jau 13.savstarpējā Latvijas čempionāta spēlē pēc kārtas – pieci neizšķirti un astoņi zaudējumi. Pēdējo uzvaru Kurzemes derbijā ventspilnieki izcīnīja vēl 2008.gadā.

Vēl vienā 12.kārtas mačā svētdien pašreizējā turnīra līdervienība Daugavpils Daugava savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) pieveica sacensību pastarīšus Metta/LU. Šajā spēlē abi vārti tika gūti pirmā puslaika izskaņā.

Rezultāts tika atklāts 35.minūtē, kad precīzi sita Vladimirs Volkovs, bet trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām Daugavpils kluba pārsvaru dubultoja Matija Mihals.

Čempionāta kopvērtējumā pēc 12.kārtas Daugavpils komanda palielinājusi pārsvaru pār tuvāko sekotāju Jūrmalas Spartaks līdz četriem punktiem (25:21), bet 3.vietā esošā Skonto komanda atpaliek jau divu uzvaru tiesu jeb sešus punktus, taču aizvadījusi par spēli mazāk.