Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Madridē un Mančestrā notiek UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēles

Madridē un Mančestrā šodien tiek aizvadītas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēles, noskaidrojot pirmos divus šī turnīra pusfinālistus.

Madrides Real uzņems VfL Wolfsburg komandu, cenšoties atspēlēties pēc viesos ar 0:2 piedzīvotā zaudējuma. Savukārt Mančestras City savā laukumā mērosies spēkiem ar Francijas čempioni Parīzes Saint-Germain (PSG), abām komandām pirmajā mačā Parīzē aizvadot rezultatīvu neizšķirtu 2:2.

Abas spēles sāksies plkst.21.45 pēc Latvijas laika. Komandas, kuras uzvarēs divu spēļu summā, iekļūs pusfinālā.

Jau ziņots, ka spēlē Volfsburgā Vācijas vicečempioni abus vārtus iesita cīņas pirmajās 25 minūtēs, kad izcēlās 11 metru soda sitienu realizējušais šveicietis Rikardo Rodrigess un Maksimiljans Arnolds.

Pēc pirmās kārtas cīņas Real Spānijas čempionāta mačā sestdien ar 4:0 sagrāva Eibar vienību, bet VfL Wolfsburg Vācijas bundeslīgā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Mainz 05 komandu. Real vietējā čempionātā ar 72 punktiem ir trešā, no līderiem Barcelona atpaliekot par četriem punktiem, savukārt VfL Wolfsburg bundeslīgā ar 39 punktiem ir vien astotajā pozīcijā.

Savukārt pirms nedēļas Parīzē notikušajā spēlē mājiniekiem PSG praktiski visu maču piederēja iniciatīva, taču izcīnīt uzvaru viņi nespēja. PSG zviedru zvaigzne Zlatans Ibrahimovičs cīņas 14.minūtē nerealizēja 11 metru soda sitienu, turklāt 38.minūtē vadībā pamanījās izvirzīties tieši City, kuras labā vārtus guva no traumas atlabušais beļģu pussargs Kevins de Brujne. Izlīdzinājumu PSG panāca 41.minūtē, kad reabilitējās Ibrahimovičs.

Otrā puslaika ievadā PSG guva arī otros vārtus, jo Adriens Rabio bija pirmais pie City vārtsarga Džo Hārta atsistās bumbas, bet vēlreiz neizšķirtu atjaunoja Mančestras kluba brazīliešu futbolists Fernandinju.

PSG šosezon ceturto gadu pēc kārtas ir kļuvusi par Francijas čempioni, šo titulu izcīnot sesto reizi kluba vēsturē. Parīzes komanda mērķē panākumus gūt arī ārpus Francijas robežām un cenšas Eiropas spēcīgākā klubu turnīra pusfinālā iekļūt pirmo reizi kopš 1995.gada. Savukārt City vienība UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā spēlē pirmo reizi.

Jau ziņots, ka pārējos divos ceturtdaļfināla dueļos pērnā gada UEFA Čempionu līgas uzvarētāji Barcelona ar 2:1 (0:1) mājās pārspēja citu spāņu komandu Madrides Atletico, kas pirmajā puslaikā palika mazākumā. Uzvarētājiem abus vārtus guva urugvajietis Luiss Suaress. Savukārt Vācijas bundeslīgas čempione Bayern savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja portugāļu klubu Benfica.

UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēs, izņemot finālu, uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā, bet turnīra finālspēle 28.maijā norisināsies San Siro stadionā Milānā.

Pērn par UEFA Čempionu līgas titula ieguvēju kļuva Barcelona, kas finālā ar 3:1 pieveica Juventus.