Rīgā +2 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Mesi ar hat-trick Argentīnas izlases draudzības spēlē ar Kirasao sasniedz 100 gūto vārtu robežu

Argentīnas futbola izlases kapteinis Lionels Mesi otrdien guva trīs vārtus un sasniedza 100. gūto vārtu robežu, Argentīnai draudzības spēlē ar 7:0 (5:0) uzvarot Kirasao izlasi.

Septiņkārtējais "Ballon d'Or" balvas ieguvējs Mesi spēlē ar pasaules ranga 86.vienību Kirasao 17 minūšu laikā guva trīs vārtus, izceldamies 20., 33. un 37.minūtē.

100 gūto vārtu robežu izlasē 20.minūtē Mesi sasniedza 17 gadus pēc saviem pirmajiem vārtiem Argentīnas izlasē, kuri tika gūti Argentīnas zaudējumā Horvātijai ar 2:3 2006.gada martā.

35 gadus vecais futbolists sasniedza septīto "hat-trick" izlasē.

Mesi tagad ir guvis vairāk vārtu nekā nākamie divi viņa sekotāji Gabriels Batistuta (56) un Serhio Agvero (41) kopā.

Mesi saglabā trešo vietu izlašu visu laiku labāko vārtu guvēju sarakstā, piekāpjoties vien portugālim Krištianu Ronaldu ar 122 gūtajiem vārtiem un Irānas futbolistam Ali Daei (109).

Mesi šajā mačā arī rezultatīvi piespēlēja Enco Fernandesam ceturto vārtu guvumā, paliekot laukumā līdz spēles beigu svilpei, bet vēl ar vārtu guvumu izcēlās Nikolass Gonsaless, Anhels di Marija, kurš vārtus guva no 11 metru atzīmes, un Gonsalo Montiels.