Minhenes Bayern kļūst par bundeslīgas čempioni futbolā par spīti sarkanajai kartītei

Vācijas bundeslīgas spēlē futbolā Brēmenē Minhenes Bayern pēc panākuma otrdien tika kronēta par čempionvienību.

Bayern Brēmenē ar 1:0 (1:0) apspēlēja Werder un nodrošināja 2019./2020.gada sezonas čempionu titulu.

Vārtus mača 43.minūtē pēc Žeroma Boatenga piespēles guva neviens cits kā līgas rezultatīvākais spēlētājs Roberts Levandovskis.

Kanādietis Alfonso Deivīss pēc dzeltenā plākstera 19.minūtē turpināja spēlēt rupji un 79.minūtē atstāja viesus mazākumā, tiekot noraidītam no laukuma par otru dzelteno kartīti mačā.

Levandovskim tie bija 31.vārti sezonā, un viņš ir līderis snaiperu konkurencē, par sešiem "goliem" apsteidzot Leipzig uzbrucēju Timo Verneru, kura dienas Leipcigas klubā vērtē kā skaitītas, drīzumā pošoties uz Anglijas premjerlīgas klubu Londonas Chelsea.

Savukārt Bayern tas ir astotais tituls pēc kārtas un 30. - kluba vēsturē.

Treneris Hansi Fliks pārņēma komandu sezonas vidū un nodrošināja uzvarētāju laurus ar 19 uzvarām 22 bundeslīgas spēlēs.

Pēdējās cerības nākamsezon spēlēt Eiropas līgas turnīrā zaudēja Berlīnes Hertha, kas viesos ar 1:2 (0:0)  piekāpās Freiburg.

52.minūtē berlīniešiem ar VAR palīdzību netika ieskaitīti Dodi Lukebakio gūtie vārti, bet vēl pēc deviņām minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Vinčenco Grifo.

Izlīdzinājumu Hertha panāca mača 66.minūtē ar 11 metru soda sitienu, ko realizēja Vedads Ibiševicčs, taču prieki nebija ilgi, jo vēl pēc piecām minūtēm uzvaras vārtus Freiburg labā iesita Nilss Petersens - 2:1.

vēl vienā spēlē Berlīnes Union ar 1:0 (1:0) pārspēja pastarīti Paderborn, kas jau var atvadīties no bundeslīgas.

Uzvaras vārtus mača 27.minūtē guva Paderborn spēlētājs Bens Zolinskis, raidot bumbu savos vārtos.

Jau ziņots, ka Menhengladbahas Borussia savā laukumā ar 3:0 (2:0) pārspēja kandidāti uz dalību Eiropas līgā VfL Wolfsburg.

Divus vārtus guva Jonass Hofmans, vienus - Larss Štindls.

11. un 30.minūtē Hofmans nodrošināja mājiniekiem uzvaru, bet punktu mačam 65.minūtē ar precīzu raidījumu pielika Štindls.

Viesi veica visas piecas spēlētāju maiņas, taču mainīt rezultātu uz tablo vairs neizdevās nevienam.

Kopvērtējuma vadībā ar 76 punktiem 32 spēlēs zeltu ir nodrošinājusi Minhenes Bayern komanda, kurai ar 66 punktiem seko Dortmundes Borussia un ar 62 punktiem - Leipzig. Ceturto vietu ar 59 punktiem 32 mačos ieņem Menhengladbahas Borussia, kas par punktu apsteidz Leverkūzenes Bayer, kam ir spēle rezerve. Sestā ar 46 punktiem 32 spēlēs cīņā par pēdējo vietu Eiropas kausos ir VfL Wolfsburg, kas par punktu apsteidz Freiburg un par trim - Hoffenheim, kam ir trīs punkti un spēle mazāk.