Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Līksma, Bārbala

Uldriķis gūst vārtus un sekmē Cambuur uzvaru Nīderlandes čempionāta spēlē

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien guva vārtus Nīderlandes čempionāta spēlē un sekmēja Leivārdenas Cambuur komandas uzvaru.

"Cambuur" 13.kārtas mačā mājās ar rezultātu 2:1 (1:1) uzvarēja "Utrecht" komandu.

Uldriķis maču sāka starta vienpadsmitniekā un savus otros vārtus Nīderlandes čempionātā guva 21.minūtē, kad pāris metrus pretī vārtiem saņēma Džeimija Jākobsa piespēli un netraucēts raidīja bumbu tīklā. Līdz pirmā puslaika beigām Musa Silla gan vienus vārtus atguva.

Mača 54.minūtē Jākobss atjaunoja mājiniekiem vadību, arī šajā vārtu guvumā netieši piedaloties Uldriķim, kurš pirms tam soda laukumā aktīvi nospēlēja pret viesu aizsargu.

"Cambuur" Nīderlandes virslīgā ar 21 punktu 13 spēlēs ieņem septīto vietu 18 komandu konkurencē.

Latviešu uzbrucējs Nīderlandes "Eredivisie" čempionātā debitēja oktobra sākumā, kad arī nāca uz maiņu un guva vārtus. 23 gadus vecais Latvijas izlases spēlētājs ir parakstījis līgumu uz nākamajām divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz vienu sezonu.