Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Dacjuka vārti papildlaika pēdējā sekundē nodrošina CSKA uzvaru Maskavas derbijā

Divi Pāvela Dacjuka gūtie vārti ceturtdien nodrošināja Maskavas CSKA uzvaru principiālā KHL regulārā čempionāta spēlē pret citu Krievijas galvaspilsētas klubu Spartak.

Dacjuks spēles 28.minūtē vadībā izvirzīja CSKA, savukārt astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Spartak leģionārs Stefans Ružīčka panāca 1:1. Papildlaika pēdējā sekundē Dacjuks otro reizi mačā pārspēja Spartak vārtsargu Sergeju Borisovu, tādējādi CSKA tika pie trešās uzvaras pēc kārtas un piektās pēdējos sešos mačos. Metienu attiecība šajā spēlē bija 38:18 Spartak labā.

CSKA latviešu uzbrucējs Jānis Sprukts, kā pēdējos mačos ierasts, spēlēja 4.maiņā. Uz ledus Jānis pavadīja 11:47 minūtes, reizi nesekmīgi meta pa vārtiem un uzvarēja septiņos no 10 iemetieniem. CSKA ar 23 punktiem 13 spēlēs pakāpās uz 3.vietu Rietumu konferencē.

Tikmēr Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas Sibirj vienība savā laukumā palika tukšā pret Magņitogorskas Metallurg - 1:2. Artūrs spēlēja 22:36 minūtes un reizi meta pa Metallurg vārtiem. Sibirj komandai, kas čempionātu uzsāka ļoti veiksmīgi, tas bija jau trešais zaudējums pēdējās četrās spēlēs. Ar 23 punktiem klubs arvien ieņem 2.vietu Austrumu konferencē.