Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

HK Rīga svin desmito uzvaru Jaunatnes hokeja līgā

Hokeja klubs Rīga kārtējā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē trešdien Arēnā Rīga ar 2:0 pārspēja Novokuzņeckas komandu Kuzņeckije medvedi. Šis rīdziniekiem bija desmitais panākums sezonas līdzšinējos 15 mačos.Problēmas ar uzbrukumu – tikai seši gūti vārti pēdējās četras spēlēs – rīdziniekus vajāja arī šīs spēles sākumā.

Rezultātu Mikam Indrašim izdevās atklāt 26.minūtē, izmainot ripas lidojuma virzienu pēc partnera metiena. Otrās trešdaļas pēdējā minūtē Raimonds Vilkoits izmantoja acīgu Upīša piespēli no aizvārtes – 2:0.Trešajā periodā laukuma saimniekiem bija visai ievērojams pārsvars, ko materializēt gan neizdevās. Rīdzinieku vārtsargs Kristers Gudļevskis aizvadīja otro sauso spēli sezonā, viņu atzina par labāko spēlētāju mājinieku rindās.Pēc izcīnītajiem punktiem (30) HK Rīga MHL Rietumu zonā dala 3.-4.vietu, bet Ziemeļrietumu grupā ir pirmie. Savukārt Kuzņeckije medvedi ar 12 punktiem ieņem priekšpēdējo sesto vietu Austrumu zonas Urālu-Sibīrijas grupā.Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs svētdien pret Omskas klubu Omskije jastrebi.