Trešdiena, 23. oktobris
Daina, Dainida, Dainis

Kuldam sestie vārti sezonā, Sibirj uzveic Severstaļ

Sestos vārtus šosezon pirmdien guva Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot Novosibirskas Sibirj komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) savā laukumā pārspēt Čerepovecas Severstaļ. Kulda mača trešajā minūtē atklāja rezultātu.

Latvijas aizsargs laukumā pavadīja 26 minūtes un 31 sekundi, kas bija lielākais spēles laiks šajā cīņā. Sev atvēlētajā laikā Kulda veica divus metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Vēl uzvarētāju komandas labā precīzi meta Kristians Kudročs un Vjačeslavs Soloduhins, bet Sibirj vārtsargs Džefs Glass atvairīja 41 pretinieku metienu.

Šosezon aizvadītajos deviņos mačos Kulda tagad guvis sešus vārtus.

Ar 20 punktiem deviņās spēlēs Sibirj pašlaik ieņem otro vietu Austrumu konferencē un visas līgas kopvērtējumā.

Līgas līderi ir Laura Dārziņa pārstāvētie Kazaņas Ak Bars (21 punkts), kas pirmdien ar 6:1 savā laukumā sagrāva Jekaterinburgas Avtomobilist. Dārziņš rokas savainojuma dēļ nespēlēja.

Citā spēlē pie panākuma tika latviešu uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvētā Maskavas CSKA vienība, kas savā laukumā ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pieveica Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti Omskas Avangard.

Sprukts laukumā pavadīja 12 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā neveica nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un uzvarēja sešos no 11 iemetieniem, kuros piedalījās. Savukārt Pujacs spēlēja 17 minūtes un 30 sekundes, cīņas gaitā arī neizdarot nevienu metienu pa vārtiem.

Vienīgos vārtus mača 29.minūtē guva Igors Radulovs, bet CSKA komandas vārtsargs Rastislavs Staņa atvairīja 29 sāncenšu metienus.

Hantimansijskas Jugra ar Edgaru Masaļski vārtos izbraukumā piedzīvoja septīto zaudējumu astoņās spēlēs. Šoreiz izbraukumā ar 0:4 nācās atzīt Prāgas Ļev komandas pārākumu, trīs reizes Edgaru sarūgtināja kanādietis Eriks Kristensens. Masaļskis kopumā tika galā ar 27 no 31 Lev raidījuma. Ar trim izcīnītiem punktiem Jugra ir pārliecinoši pēdējie kā Austrumu konferencē, tā visā līgā.