Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

Liepājas metalurgs otrreiz zaudē Dinamo/Juniors hokejistiem

Dinamo/Juniors kluba hokejisti panākuši 2:0 pārsvaru Latvijas atklātā čempionāta finālsērijā pret Liepājas metalurgu. Trešdien rīdzinieki svinēja otro uzvaru viesos – 3:0 (1:0, 0:0, 2:0). Trešā spēle paredzēta piektdien plkst.14 inbox.lv hallē Piņķos. Sērija ritēs līdz četrām uzvarām.Pirmajā trešdaļā vairāk un bīstamāk uzbruka rīdzinieki.

Piecas minūtes līdz beigām rezultātu skaitliskajā vairākumā, pieslēdzoties uzbrukumam, atklāja Kristaps Sotnieks.Otrā perioda lielākā daļa pagāja diezgan piesardzīgā spēlē, kurā bīstamu momentu pie abiem vārtiem bija diezgan maz. Trešdaļas beigās liepājnieki minūti varēja spēlēt piecatā pret trijiem viesiem, taču šo labvēlīgo situāciju savā labā neizmantoja.Toties līdzīgā situācijā trešajā trešdaļā Dinamo/Juniors hokejisti savu iespēju garām nepalaida. Mārcis Zembergs pēc māņu kustības ieraidīja ripu Žabotinska sargātajos vārtos, panākot 2:0.Spēles likteni galīgi izšķīra Ēriks Ševčenko, kura tālu un ne visai spēcīgu metienu četrarpus minūtes līdz beigām līdz tam ļoti labi nospēlējušais liepājnieku vārtsargs Žabotinskis nespēja tvert.

Par labākajiem spēlētājiem atzina abu komandu vārtsargus Žabotinski un Nauri Enkuzenu.

Pirmajā spēlē otrdien Dinamo/Juniors hokejisti izcīnīja uzvaru 4:3.

Latvijas hokeja čempionāta fināls

Liepājas metalurgs – Dinamo/Juniors 0:3 (0:1, 0:0, 0:2). Sērijā 0:2

Vārti: 14.56 Sotnieks (Meija, Cibuļskis, vair.) – 0:1, 47:48 Zembergs (Sotnieks, Džeriņš, vair.) – 0:2, 55:31 Ševčenko (Indrašis, Vilkoits) – 0:3