Rīgā +5 °C
Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Rīgas Dinamo uzvar Pinskas turnīrā

Rīgas Dinamo hokejisti ceturtdien izcīnīja uzvaru Pinskā (Baltkrievija) notiekošajā hokeja turnīrā. Izšķirošajā spēlē rīdzinieki ar 2:1 pārspēja Minskas Dinamo vienību.

Rīdzinieku labā vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs un Lauris Dārziņš.

Rezultātu izdevās atklāt Minskas komandai, kuru 12. minūtē skaitliskajā vairākumā vadībā izvirzīja soms Miko Jokela. Rīgas "Dinamo" atspēlējās otrajā trešdaļā, kad 29. minūtē Ņiživijs ar metienu vārtu augšējā stūrī realizēja skaitlisko pārsvaru, bet četras minūtes vēlāk ar metienu no asa leņķa Dārziņš guva uzvaras vārtus.

Trešdien Rīgas "Dinamo" iepriekšējā spēlē turnīrā ar 4:1 uzvarēja Krievijas klubu HK MVD. Salīdzinājumā ar trešdienas spēli pret Minskas "Dinamo" rīdzinieku sastāvā bija četras izmaiņas - vārtus sargāja Edgars Masaļskis, ceturtajā uzbrucēju trijniekā Armanda Bērziņa un Sergeja Pečuras vietā spēlēja Andris Džeriņš un Ronalds Cinks. Spēlei nepieteica aizsargu Krišjāni Rēdlihu, kuram rīta treniņā ar ripu pārsista lūpu. Pieteikumā viņa vietā ierakstīja nominālu uzbrucēju Bērziņu.

Gatavojoties Kontinentālās hokeja līgas (KHL) otrajai sezonai, Rīgas "Dinamo" hokejisti ir izcīnījuši trīs uzvaras trijās spēlēs, jo 31. jūlijā Piņķos viņi ar 3:1 pieveica arī Novosibirskas "Sibirj".

x x x

Turnīrs Pinskā

Rīgas Dinamo 2:1 Minskas Dinamo

Vārtu guvēji: Jokela - 0:1 (11:50, vair.), Ņiživijs (Galviņš, Cipulis) - 1:1 (28:45), Dārziņš (Karija, M.Rēdlihs) - 2:1 (32:52).