Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Jānis Citskovskis

Pandoras lāde ir daudz lielāka nekā tikai lidojumi

Par mācībām, ko augstākā ierēdniecība, politiķi un viņu pelēkie kardināli var gūt no Valsts kancelejas direktora Jāņa Citskovska krišanas, ar polittehnologu, konsultāciju uzņēmuma Titava laboratorija īpašnieku Danu Titavu sarunājas Agnese Margēviča.

Citskovskis pametīs darbu Valsts kancelejā

Saistībā ar speciālo avioreisu lietu amatā pazeminātais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis pametīs darbu šajā iestādē, noskaidroja aģentūra LETA.

Citskovskis: Uzticēšanās publiskajai pārvaldei Latvijā ir zemāka nekā vidēji ES

Uzticēšanās publiskajai pārvaldei Latvijā ir zemāka nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), tādēļ ir daudz jādara ar maziem ikdienas darbiem, lai vairotu sabiedrības uzticēšanos, starptautiskajā konferencē "VID 30. Transformācija un ilgtspēja", sacīja Valsts kancelejas (VK) direktors Jānis Citskovskis.

VK direktors: Vēlētāju reģistru 2024.gada EP vēlēšanās nodrošinās PMLP

Elektroniskā tiešsaistes vēlētāju reģistra (ETVR) darbību 2024.gadā paredzētajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās nodrošinās Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), šodien Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē informēja Valsts kancelejas (VK) direktors Jānis Citskovskis.

Ministru diskrētā vara amatpersonu konkursos

Par veiksmēm un neveiksmēm valsts amatpersonu konkursos, gatavību iespējamajām krīzēm rudenī un to, kā palielināt iedzīvotāju aktivitāti vēlēšanās, Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski intervē Agnese Margēviča.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide