Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Juris Gulbis

Panākumu atslēga ir procesu efektivizācija

Par vērienīgā būvniecības uzņēmuma ACBR valdes priekšsēdētāju 2021. gada 30. novembrī kļuva Juris Gulbis. Līdz ar šo notikumu notika arī A.C.B. Grupas meitasuzņēmumu pārveide, lai paaugstinātu konkurētspēju. Jautājumus par izmaiņām uzņēmumā, par jaunām ambīcijām, grupas strukturālajām pārmaiņām Dienas Bizness uzdeva jaunajam vadītājam.

Bijušais Tet vadītājs Gulbis pērn saņēmis gandrīz miljonu eiro

Telekomunikāciju uzņēmuma SIA Tet bijušais valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis pērn no uzņēmuma saņēmis 965 626 eiro, no kuriem lielākā daļa varētu būt kompensācija par amata atstāšanu, liecina Gulbja Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija, atstājot amatu, kā arī iepriekšējo gadu deklarācijas.

Milzīgas algas, slēpti kritēriji, izvairīgas atbildes

2007. gadā, kad Juris Gulbis sāka strādāt par Latvijas valsts nosacīti kontrolētās SIA Lattelecom valdes priekšsēdētāju un gadā saņēma 109 000 eiro, koncerna apgrozījums bija 211 miljonu eiro un peļņa - 54 miljoni eiro. Lai gan tiek apgalvots, ka uzņēmuma vadītāja alga esot piesaistīta tā darbības rezultātiem, astoņu gadu laikā Gulbja vadītā koncerna apgrozījums sarucis līdz 188 miljoniem eiro un peļņa - līdz 30 miljoniem eiro, toties paša uzņēmuma valdes priekšsēdētāja alga šajā laikā vairāk nekā četrkāršojusies un pērn jau pārsniegusi pusmiljonu eiro, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Lattelecom deviņos mēnešos nopelna 25 miljonus eiro

Informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju uzņēmums Lattelecom šogad deviņu mēnešu laikā nopelnījis 25 miljonus eiro - par 1,6 miljoniem vairāk, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, portālu Diena.lv informēja uzņēmuma pārstāve Līga Bite.Pieaugumu Lattelecom skaidro ar veiksmīgo ienākšanu TV satura veidošanā, piedāvājot skatītājiem jaunus TV kanālus - 360TV, kur katra diena veltīta savi tēmai, un STV Pirmā!, kura mērķauditorija ir Latvijas sievietes. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide