Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Jūrmalas pilsētas muzejs

Jūrmalas muzejā atklātas jūras tematikai veltītas izstādes

No 6. jūlija Jūrmalas muzejā būs skatāmas Starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles Marīna starpgada izstādes – QBA jeb Martina Kaares (Igaunija) gleznas, Andra Kaļinina eļlas glezniecības izstāde, kā arī izstāde no Latvijas muzeju kolekcijām Jūrmalas gleznās un grafikā. iz vēstures, kas reflektē uz 1936. gadā notikušo Jūrmalas Latviešu biedrības peldsezonas laikā organizēto pirmo mākslas izstādi Jūrmala gleznās Majoros.

Jūrmalā notiks jūras tematikai veltīta biennāle Marīna 2021

No 9. jūlija līdz 29. augustam Jūrmalā notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle Marīna 2021, kas ar daudzveidīgām vizuālās mākslas izstādēm piepildīs Jūrmalas mākslas telpas, darbos atspoguļojot cilvēka mijiedarbību ar jūru, informēja biennāles rīkotāji.

Ziemā Jūrmalā un uz slēpēm visā Latvijā

Būšana dabā un svaigā gaisā mājsēdes periodā ir īsts glābiņš – tā aizstāj citas izklaides, kas šobrīd nav pieejamas, un palīdz sajusties labāk gan fiziski, gan psiholoģiski. Šis laiks, turklāt šobrīd – baltās ziemas dekorācijās, ļauj gan atklāt un izpētīt Latvijas vietas, kurās iepriekš vēl nekad nav būts, gan citām acīm paskatīties uz vietām, kas šķiet jau zināmas no galvas.

Aicina pieteikt darbus biennāles Marīna 2021 glezniecības konkursizstādei

No 9. jūlija līdz 29. augustam Jūrmalā notiks 3. starptautiskā jūras tematikai veltītā biennāle Marīna 2021, kas ar daudzveidīgām vizuālās mākslas izstādēm piepildīs Jūrmalas mākslas telpas, darbos atspoguļojot cilvēka mijiedarbību ar jūru. Mākslinieki, attīstot tēmu Es un jūra, aicināti piedalīties biennāles centrālajā notikumā – glezniecības konkursizstādē Jūrmalas pilsētas muzejā, informēja biennāles rīkotāji.

No poetizēta līdz skarbam skatījumam. Jūrmalas pilsētas muzejs skatītājiem atklāj ziemeļu dimensiju

Jūrmalas pilsētas muzejā ir atvērta latviešu, igauņu un somu mūsdienu mākslinieku darbu izstāde Ziemeļu dimensija/Pohjoinen ulottuvuus/The Northern Dimension. Tajā ir eksponēti vairāk nekā divdesmit autoru pārsvarā jauni, iepriekš neizstādīti darbi, kas pievēršas ziemeļu pasaules atklāšanai, kurā īpaša loma ir atvēlēta dabas atspoguļošanai.

Jūrmalas pilsētas muzejā skatāma grafiķim Imantam Ozoliņam veltīta izstāde Limonāde

Jūrmalas pilsētas muzejā līdz 13. septembrim skatāma izstāde Limonāde, kas veltīta grafiķim Imantam Ozoliņam (1930-2018). Izstāde sniedz ieskatu autora radošajā mantojumā – laikaposmā no 20. gs. 60.-80. gadiem tapušas dzērienu etiķetes, gandrīz visiem Latvijas dzērienu ražošanas uzņēmumiem, informēja izstādes veidotāja Daina Vītoliņa.

Jūrmala vasarā aicina baudīt koncertus un izstādes

Jūrmala aicina uz piektdienas vasaras koncertiem Horna dārzā Majoros. Brīvdabas koncertu sākums plkst. 18; ieeja bez maksas. Savukārt Jūrmalas izstāžu telpas piedāvā dažādas mākslas izstādes, tostarp – izstādes pilsētvidē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide