Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kafija

Wolt palīdzēs Kurts Coffee kafijas namiņam turpināt darbu Covid-19 laikā

Turpinot palīdzēt pandēmijas dēļ cietušajiem vietējiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, Wolt sniegs pilnu attālinātās tirdzniecības nodrošināšanas atbalstu kafijas namiņam Kurts Coffee, portālu Diena.lv informē Wolt. Kafijotava Kurts Coffee ir sociālas ievirzes ģimenes uzņēmums, kura mērķis ir palīdzēt deviņgadīgajam Kurtam, kas slimo ar epilepsiju un tamdēļ nerunā, nestaigā un nekomunicē.

Rada produktu, kas saistīts ar vietu, vidi un cilvēkiem

Pašā Kuldīgas centrā, rātslaukuma rajonā atrodama kafejnīca Kursas zeme. Šajās telpās atrodas arī kafijas grauzdētava Curonia Coffee Roasters, kur top zīmola Curonia kafija no Centrālamerikas un Āfrikas zaļajām kafijas pupiņām. Kafejnīcā saimnieko Dzintra un Ingmārs Lādeni, kafijas grauzdētavā – Klāvs Šlakorcins.

Klimata pārmaiņas un nesaimnieciskums apdraud kafijas industriju

Nule publicētā pētījumā secināts, ka gan klimata pārmaiņas, gan nesaimnieciskums būtiski apdraud pasaules kafijas pupiņu augus. Dažas sugas nākamo simts gadu laikā varētu izzust, kamēr citu izplatība ievērojami samazināsies.

Dienvidkoreja aizliedz skolās tirgot kafiju

Dienvidkorejas skolu skolēniem un skolotājiem būs jāmeklē jauns veids, kā visu dienu palikt možiem, jo valdība piektdien paziņojusi par nodomu pilnībā aizliegt kafijas pārdošanu skolās. Dzērienu ar augstu kofeīna saturu pārdošana skolēniem skolās jau ir aizliegta no 2013. gada, taču kafijas tirgošanas automāti joprojām ir pieejami skolotājiem, bet tiem var piekļūt arī izmanīgi skolēni.

Jaunāko KDi numuru Positivus festivālā baudi kopā ar oficiālo festivāla kafiju

No 14. līdz 16. jūlijam Positivus festivāla ietvaros baudi laikraksta Diena kultūras un izklaides izdevuma KDi 13. jūlija numuru kopā ar festivāla oficiālo kafiju! Īpašais numurs, kurā varēsi uzzināt arī daudz noderīgas informācijas par Positivus, būs pieejams Caffeine tirdzniecības vietās gan festivāla teritorijā, gan telšu pilsētiņā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide