Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +2 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Līgatne

Vīrusa laika dabas pote

Kad nu Covid-19 uzbrukuma dēļ atkal nav pieejamas daudzas kultūras un izklaides vietas un pasākumi stipri apcirpti, bet nepavisam negribas brīvos brīžus pavadīt četrās sienās, gremdējoties rudens splīnā, vislabākais, ko darīt, ir doties dabā. Šoreiz – pa Mežtaku līdz Līgatnei un alām ar vīnu.

Gan rūpes par vidi, gan uzņēmējdarbības attīstība

Būtiska Līgatnes novada teritorija atrodas Gaujas Nacionālajā parkā, kas ir svarīgs zīmols Latvijas tūrisma un dabas aizsardzības jomā, bet vienlaikus sniedz lielas iespējas teritorijas un tās objektu apsaimniekošanā, kā arī uzliek pienākumus iedzīvotājiem un pašvaldībai.

papildināts (17:02) - Līgatnes pašvaldība tērējusi naudu šovam Samantas Sex Songs un striptīza dejotājiem

Veicot revīzijas vairākās pašvaldībās, Valsts kontrole ir konstatējusi "melnās kases", turklāt Līgatnes pašvaldība publiskos līdzekļus tērējusi šovam Samantas Sex Songs, šodien žurnālistiem pavēstīja Valsts kontroles padomes loceklis Aivars Ērglis.Par nodokļu maksātāju līdzekļiem pasūtīts šovs Samantas Sex Songs, kurā piedalījusies dziedātāja Samanta Tīna un trīs striptīza dejotāji.

Krustcelēs starp naudas un pacientu trūkumu

Tuvākos mēnešos izšķirsies Līgatnes novada pašvaldībai piederošās SIA Rehabilitācijas centrs Līgatne (LRC) liktenis - vai tas turpinās pastāvēt kā medicīniskās rehabilitācijas iestāde vai pārtaps par pašvaldības sociālās aprūpes sniegšanas vietu. Tas būs atkarīgs no iespējām piesaistīt investoru, jo pašvaldība no sava budžeta vien LRC nav spējīga uzturēt.

Līgatnē draud apstāties kanalizācijas attīrīšanas iekārtas

Līgatnes iedzīvotāji kļuvuši par bankrotējošās papīrfabrikas ķīlniekiem. Uzņēmuma darbība ir apturēta un tam atslēgta elektrība. Tas Līgatnei nozīmē ne tikai garākas bezdarbnieku rindas, bet arī draud apstāties pilsētas kanalizācijas attīrīšanas iekārtas, kas pašlaik atrodas fabrikas teritorijā, piektdien vēsta LNT Ziņas. 

Līgatnes mēra amatā atgriežas Šteins

No Līgatnes novada domes priekšsēdētāja amata ceturtdien ap astoņiem rītā ir atbrīvots Guntars Pīpkalējs (LZS). Vienas deputātes Baibas Pelses pāriešana Vienotības pusē deva iespēju īstenot varas maiņu novadā. Savukārt jau pēcpusdienā Līgatnes novada domes sēdē par jauno domes priekšsēdi ievēlēts iepriekšējais pašvaldības vadītājs Ainārs Šteins (Vienotība).

Līgatnes lāču pastaigu laukuma izbūvei piešķirti 172 506 lati

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) ierosinājuma Ministru kabinets (turpmāk – MK) otrdien, 2. jūlijā, piešķīra 172 506 tūkstošus latu Līgatnes dabas takās mītošo lāču Puikas un Mikus pastaigu laukuma būvniecībai un pavasarī izskalotā ceļa remontam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide