Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Madonas novads

Pieņem grozījumus par Varakļānu pievienošanu Madonas novadam

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma valdības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) virzītos grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, nosakot Varakļānu novada pievienošanu Madonas novadam.

Ļaudonas patriots

Savulaik basketbola spēles savaldzināts un aizvilināts prom uz galvaspilsētu, Artūrs Portnovs (35) atgriezies savā dzimtajā Ļaudonā, kur jau labu laiku strādā par pagasta pārvaldes vadītāju, kaļ lielus plānus un aicina ikvienu atklāt šīs vietas skaistumu.

papildināts (18:17) - Jauni Āfrikas cūku mēra saslimšanas gadījumi Madonas un Valkas novados; paplašina karantīnas zonu

Jaunākie laboratorisko analīžu rezultāti apstiprina Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīrusu divām meža cūkām Madonas novada Ļaudonas pagastā un piemājas saimniecībā atrastai mājas cūkai Valkas pagastā, portālu Diena.lv informēja Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).No atrastajām četrām meža cūkām Madonas novada Ļaudonas pagastā divām ir apstiprināts ĀCM.

Madonas novadā bērnu skaits katru gadu samazinās vienas klases apjomā

Madonas novadā bērnu samazinājums katru gadu ir par vienu skolas klasi, - atsaucoties uz aizvadītā gada statistiku, aģentūrai LETA sacīja novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vineta Lamberte. Diemžēl šī statistika apliecinot, ka Madonas novads nav izņēmums valsts mērogā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide