Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Nils Skapāns

Portālā filmas.lv skatāma animācijas režisora Nila Skapāna filmu izlase

Pieminot mūžībā aizgājušo animācijas režisoru Nilu Skapānu (1969-2021), Nacionālā Kino centra portālā filmas.lv sadarbībā ar Latvijas filmu studijām izveidota filmu izlase (1994-2021) – no pirmā starptautiskā triumfa līdz ieskatam jaunākajā, nupat pabeigtajā filmā. Lielākā daļa filmu ir pastāvīgi pieejamas portālā, astoņas citas pievienotas no jauna un būs skatāmas līdz 1. novembrim.

Tapusi animācijas filma Es gribu redzēt rūķīšus

Ziemassvētku gaidīšanas laikā animācijas filmu režisors Nils Skapāns, kas pazīstams arī kā Nilsons, ir pabeidzis darbu pie savas jaunākās animācijas filmas Es gribu redzēt rūķīšus.Tā ir tapusi plastilīna tehnikā un jau ierasti piedāvā bērniem ļoti košu un atraktīvu skatījumu uz brīnumu pilno pasauli, stāsta Nacionālā Kino centra informācijas un izplatīšanas projektu vadītāja Kristīne Zvirbule.

Kinoteātrī “Rīga” demonstrēs Nila Skapāna animācijas filmu programmu

No 5.februāra kinoteātrī “Rīga” tiks demonstrēta Nila Skapāna animācijas filmu programma, informē informē kinoteātra pārstāve Olga Savina. Filmu programma iekļauta kinoteātra repertuārā par godu faktam, ka N.Skapāna jaunākā animācijas filma “Burvīga diena” iekļauta februārī gaidāmā Berlīnes kinofestivāla programmā bērniem “Generation”.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide