Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Peldēšanās

Par zilām acīm vien nedod

Jau drīz arī pie mums sāksies peldēšanas sezona, un tas nozīmē, ka vairākās pludmalēs – gan pie jūras, gan iekšzemē – no 17. maija plīvos Zilais karogs. Vides izglītības fonda pārstāvis un Zilā karoga nacionālās programmas operators Jānis Ulme stāsta, ka, lai tiktu pie sertifikāta, jāiziet divkāršs siets – gan nacionālajā, gan starptautiskajā līmenī. Šogad Latvijā būs trīspadsmit sertificētu pludmaļu.

Rīgā piesārņojuma dēļ aizliedz peldēties Lucavsalā

Veselības inspekcija (VI) pēc peldvietu ūdens kvalitātes analīžu veikšanas ir aizliegusi peldēties Daugavas peldvietā Lucavsalā, Rīgā, jo peldūdens mikrobioloģisko analīžu rezultāti šajā peldvietā pārsniedz pieļaujamo normu un tas neatbilst kvalitātes prasībām, informēja inspekcijā.

Piesārņojuma dēļ aizliegts peldēties peldvietā Rumbulā

Pēc Veselības inspekcijas (VI) valsts monitoringā veiktajām peldvietu ūdens kvalitātes pārbaudēm ir noteikts aizliegums peldēties Daugavas peldvietā Rumbula, kurā konstatēts augsts mikrobioloģiskais piesārņojums, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Latvijā oficiāli beidzas peldsezona

Sestdien, 15. septembrī, visā Latvijā oficiāli noslēdzas peldsezona, aģentūra LETA uzzināja Veselības inspekcijā (VI). Nākamā peldsezona tiks atklāta 2019. gada 15. maijā. Tiesa, daudzviet peldvietās ūdens aizvien ir samērā silts - jūrā, kā arī lielā daļā upju un ezeru tā ir no +14 līdz +18 grādiem.

Brīdina par peldvietām, kur savairojušās zilaļģes

Ilgstošā karstuma un sausā laika dēļ Latvijas peldvietās (tās uzskaitītas zemāk) tiek novērota pastiprināta zilaļģu savairošanās, portāls Diena.lv uzzināja Veselības inspekcijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide